Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        11. říjen - 2012- 13:41
 Jméno :               Dana
Dobrý den,
dne 17. října 2012 proběhne v jídelně ZŠ v Satalicích zasedání místního zastupitelstva a zúčastní se jej i hlavní stratég spol. Ropid Ing. Martin Jareš, který je připraven odpovídat na dotazy a připomínky k změnám MHD. Je sympatické, že aspoň Satalice bojují.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Vladimír Bílek,odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19, 10/12/12 12:01 ]

Vážená paní Dano,
diskuse s Ing. Jarešem bude určitě přínosná jako reflexe názorů občanů. Naše městská část přistoupila k jiné formě řešení. Starosta s místostarostou shromáždili připomínky občanů a orgánů městské části a ve čtvrtek 11. října sdělili přímo náměstkovi primátora pro dopravu p. Noskovi jasný nesouhlas se zhoršením podmínek a požádali o nápravu.

odpověď


[ zaslal Dana, 10/13/12 20:26 ]

Dobrý den pane Bílku,
děkuji za informaci, budu doufat a věřit, že tentokrát MHMP spolu se spol. Ropid nehodí obrazně řečeno připomínky naší MČ i (Satalic) k změnám MHD opět do koše. Vím, že malé městské části mají pouze poradní hlas, ale nezájem protistrany už hraničí s arogancí. Tak ať se dobrá věc podaří.
Dana

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.