Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        27. říjen - 2012- 19:34
 Jméno :               karlos
Tak napadl sníh,přimrzá to, ale pracovníky firmy Imramovský to asi ale vůbec nevzrušuje.Za celý den jsem ve Kbelích nikoho z této firmy neviděl uklízet chodníky!Někteří občané si před svým domem uklízejí sami.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 10/28/12 12:52 ]

Dobrý den, včera okolo 15 hodiny se sníh začal "držet". Okolo 16hodiny jsme vydali pokyn k výjezdu a od přibližně 17,30 se začalo ve Kbelích s úklidem chodníků, který trval do 22,30hod. Ve 4hodiny ráno služba vzhledem k počasí a stavu chodníků usoudila, že není výjezd potřebný. Na zimu jsme připraveni, včera jsem jela z centra do Vinoře a do 16hodiny nebylo uklizeno nikde. Byl to mokrý, těžký sníh a celý den padal, bylo nad nulou a vzhledem k předpovědi nemělo do podvečera, kdy začalo přimrzat, smysl vyjíždět. Je to naprosto běžná praxe, proto neuklízel ani nikdo jiný. Večer při přimrzání, proběhl výjezd dle určeného pořadí.

odpověď


[ zaslal Anna Zborníková, 10/29/12 16:59 ]

Vážená paní Imramovská, je bezva, že "neuklízel nikdo". V okamžiku, kdy "začne přimrzat" je poněkud na výjezd pozdě. V této souvislosti bych upozornila na zámkovou dlažbu před MŠ Letců. Tam jaksi začalo "přimrzat" a nevím, pokud děti jdoucí do školky nejsou andílci a nepřepravují se vzduchem, zda si někdo nepřivodí na zmrazcích zranění. Zajímalo by mě, kdo pak bude povolán k zodpovědnosti. Všichni, kteří neuklízeli, nebo někdo konkrétní.
Děkuji za odpověď.
Zborníková

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 10/30/12 09:51 ]

Dobrý den, dokud je nad nulou, zem není promrzlá a padá mokrý sníh, nemá to význam, štěrk "propadne" dolů sněhem a neplní funkci. Máme službu, která hlídá teplotu a stav, proto se v podvečer, kdy začalo přimrzat, vyjíždělo. Nevím, jestli se v podvečer vyjíždělo jinde, to že se nikde neuklízelo jsem použila pouze pro přirovnání, že jsme situaci nepodcenily a postupovali naprosto obvykle a správně. V neděli jsem osobně Kbely projížděla a podle MČ určeného pořadí byl sníh uklizen. Odpovědnost za případné úrazy, pokud neuklidíme, neseme my.
Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal berta, 10/30/12 14:44 ]

Paní Imramovská,mám dotaz na listí v malém parčíku vedle rybníka.Cesta je plná listí a dost to tam klouže.Bude se letos uklízet listí ve Kbelích ?

odpověď


[ zaslal Petr, 10/31/12 10:51 ]

Dobrý den,
listí bylo minimálně včera dopoledne na ul. Mladoboleslavská firmou Imramovský uklízeno.

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 10/31/12 13:32 ]

Dobrý den, listí se uklízet bude a uklízí. Odvážíme každý den cca 9 utužených kubíků. Nejdříve se uklízí právě z cest aby to neklouzalo. Minulý týden bylo spadlé jen z javorů, ostatní teprve začínalo. Teď mráz to trochu urychlil, ale pracuje se na tom. Je konec října a zhruba do měsíce listí terprve dopadá, bude se tedy ukízet po celou dobu. Parčík zaurguji, centrum obce je dobré dělat intenzivněji.
Děkuji Markéta Imramovská

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.