Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        3. listopad - 2012- 20:29
 Jméno :               Mirek
Dobrý den, co se to děje s vytápěním Kbel a dodávkami teplé vody. Celé léto nikdo neřeší údržbu sítí, které Kbelům dodávají potřebnou energii. Je klika, že nejsou nízké teploty, to by bylo teprve "zajímavé".


KOMENTÁŘ


[ zaslal Lenka, 11/04/12 16:03 ]

V létě byla týden výluka dodávky teplé vody kvůli údržbě, zajímalo by mně, co udržovali, když teprve ted našli špatné těsnění. Bydlíme tu 7let a tyhle výpadky jsou tu každou chvilku, nikde jinde jsme nic podobného nezažili. Snad jen v minulém životě ve středověku :-(

odpověď


[ zaslal Bill, 11/05/12 16:58 ]

Pláčete hezky, ale na špatném hrobě. Porucha byla na teplovodu, který rozhodně MČ nepatří, takže když praskne trubka v zemi pára prostě nejde dokud se to neopraví a tedy nejde ani topení a teplá voda v domech, které jsou touto párou vytápěny. P.S. je to ta díra na mamuta u základní školy.

odpověď


[ zaslal Petr, 11/05/12 17:41 ]

Tady nikdo neobviňuje MČ. Je to pražská teplárenská a jen se tu konstatuje, že je to tady každou chvilku oproti jiným čtvrtím. Pokud vím, stalo se něco-těsnění-taky u letiště,asi slušně odfláknutá údržba. A já osobně nepláču, ale velmi zuřím, protože jim do chřtánu cpeme peněz jako želez a jim je to šumák. Je to stejný jako s tou dopravou tady.

odpověď


[ zaslal Mirek, 11/05/12 21:24 ]

Pane Petře máte úplnou pravdu ale pan Bill nečte a nebo nechápe :-)

odpověď


[ zaslal Pavel, 11/06/12 08:08 ]

Tak teplovod sice MČ nepatří, ale dodávku tepla do většiny domácnostíKbel, za ceny jedny z nejvyšších v Praze, zajišťuje kdo?

odpověď


[ zaslal Petr, 11/15/12 12:34 ]

Prazska teplarenska

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.