Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        12. listopad - 2012- 13:40
 Jméno :               Jana Novotná
Pane Pepo III,
v minulém týdnu jsme na WWW.KBELACI.COM dokonce přidali i kalendář akci, který po rozkliknutí ikony na úvodní straně chronologicky rozepisuje kbelské kulturní a společenské akce až do poloviny roku 2013.

Za občanské sdružení KBELACI.COM

Jana Novotná


KOMENTÁŘ


[ zaslal Jan Novotný, 11/15/12 14:30 ]

Tak tohle je fakt moc!
Delat si tu reklamu na web, který provozuje NEEXISTUJICI sdružení.
Jediný obsah webu jsou informace automaticky stahované z dalších webů, přičemž nidke není uvedeno,že by k tomu toto sdružení mělo jakýkoliv souhlas autorů.

odpověď


[ zaslal Kbelak, 11/15/12 16:22 ]

Já si myslím, že pan humešr@seznam.cz ani nepochopí, co mu tu píšete. Kdyby se raději věnoval svému dosavadnímu podnikání tzn. sbírání odpadků z polystyrenu, jeho šmelcování a následnému prodeji.

odpověď


[ zaslal Jana Novotná, 11/15/12 16:25 ]

Milý pane Novotný,
vcelku mě překvapuje Vaše emotivní reakce na činnost řádně oznámeného občanského sdružení.

Dle stanov občanského sdružení KBELÁCI.COM je jedním z našich cílů "usilování o co nejširší společenskou komunikaci, kvalitní a transparentní společenské procesy v rámci MČ Praha 19".

Spojováním všech komunikačních toků v rámci kbelské komunikace si myslím k tomuto bodu zásadně přispíváme. K tomu ještě díky ústavě žádných zvláštních povolení nepotřebujeme.

Nestačí-li Vám vidět jen kvalitní práci, ale chcete-li vidět i kdo tuto dělá, pak Vám velmi rádi na web WWW.KBELACI.COM dodáme i stanovy našeho sdružení, a kdo zastupuje dle výsledku voleb sdružení navenek.

Činnost dalších členů rádi uvítáme.

Za občanské sdružení KBELÁCI.COM

Jana Novotná

odpověď


[ zaslal Petr, 11/15/12 21:38 ]

Vzhledem k tomu, že na seznamu občanských sdružení vedeném ministerstvem vnitra "KBELÁCI.COM" nelze najít a to ani v různých mutacích ani v abecedním přehledu, co kdyby jste jednoduše uvedli své IČO, to by to lehce vyjasnilo.

odpověď


[ zaslal Škubánek, 11/16/12 02:00 ]

Sleduju tuhle debatu a přestávám jí fakt rozumět. Co by se nějakym číslem vyjasnilo? Co se tím mění. Tede mě je fakt jedno jaký číslo kdo má nebo nemá, hlavní pro mě je co dělá. A mě ten veb fakt nevadí. Naopak, sem rád že něco vzniklo. Rejpat a kritizovat umí každej, tvořit jen někdo. Paní Jano nenechte se znechutit. Fandím vám i kbelákům.com.
J.M.

odpověď


[ zaslal Jana Novotná, 11/16/12 09:24 ]

Dobré jitro,
děkuji za podporu pane J.M.
Nebojte, otázky nás neznechutí, ostatně jako každého, kdo nemá co skrývat.
Popravdě jsme ani nemysleli, že se budeme jako sdružení nějak extra prezentovat, ale je-li společenská poptávka, nebráníme se tomu. Když jsme se rozhodli sdružení založit, tak jsme hlavně pro místo kde bydlíme chteli něco udělat. Něco co má smysl. Něco co po nás zůstane. Například tímto webem propojit kbelské občany, organizace a instituce, aby mohli účelněji komunikovat, lépe se informovat o kbelském dění, ale v plánu toho je samozřejmě více, včetně třeba plesu.
Vzhledem k časovým možnostem během několika týdnů tedy doplníme na web WWW.KBELACI.COM i všechny podstatné údaje o našem občanském sdružení, abychom nepůsobili některým pisatelům ze zdejší návštěvní knihy neklidné spaní.
Třeba to někoho motivuje nám v práci pomoci, protože pomocná ruka se vždy hodí, obzvláště když všichni máme svoji práci a činnost ve sdružení je jen z volného času.
Je jasné, že někdo přidá ruku k dílu a jiný bude pořád jen brblat, ale tak už to prostě chodí.

Za občanské sdružení KBELÁCI.COM
Jana Novotná

odpověď


[ zaslal Kbelak, 11/16/12 10:47 ]

Prezentovat ano, ale proč se vnucovat na stránky úřadu. Úřad je má výtečně zpracované, je tady možné nalézt vše. Pro svoje záměry si dělejte reklamu a hledejte zájemce jinde. Ve Kbelích je registrováno dost jiných občanských sdružení a nejsou vlezlí, jako vy. A vůbec, máte povolení od městské části využívat obecní znak?

odpověď


[ zaslal honza, 11/17/12 00:12 ]

vše o vlastnictví domény lze najít třeba zde
http://www.myvivo.cz/seo/nastroje/whois/index.php?query=kbelaci.com&output=nice

odpověď


[ zaslal honza, 11/17/12 00:17 ]

Občanské sdružení je možno založit podle zákona č.83/1990 Sb., o sdružování občanů (v platném znění). Takto vzniklé sdružení je s účinností od data registrace samostatnou právnickou osobou. Registraci stanov sdružení založených podle zákona č.83/1990 Sb. provádí Ministerstvo vnitra ČR.
úplné znění zde http://www.nipos-mk.cz/?p=2597
Domnívám se tedy že vydávat se za neexistující právnickou osobu může být postiženo jak v občanskoprávní, tak trestně právní rovině.

odpověď


[ zaslal Petr, 11/26/12 17:43 ]

Lidska zavist a hloupost je neskutecna. Mozna to nekteri prehledli ale zalozit www stranky a sdruzeni muze kdokoliv. Komu se to nelibi muze to klidne ignorovat a venovat se treba zde oblibenemu kritizovani neodvezeneho listi/travy apod. Nekomu se takovy web mozna hodi. Bohuzel nejvice kritizuji ti co nic nedokazi tak alespon vyplni cas.
Proc by o tom nemohla byt zminka na tomto VEREJNEM foru take nechapu, ja taky nejsem zvedavy na vyplody pana Jana Novotneho ale nepisu 'to uz je moc', proste ho ignoruju.
Sdruzeni a pani Novotne drzim palce, kez by mezi nami bylo vice lidi, kteri zkusi neco udelat pro sebe i ostatni.

odpověď


[ zaslal Kbelak, 11/26/12 19:09 ]

Tvůrce těchto nedomrlých stránek je vlastně hrdina. Statečně chce něco záslužného udělat pro chudáky lidi, kteří vůbec nemají možnost jak přijít k informacím a nevědí, co se u nás v obci děje. Chce ukázat, jak špatné a nedostatečné jsou stránky úřadu a jak to umí líp. Jak všechny zachrání. Chce „aby lidi mohli účelněji komunikovat, chce lépe informovat o kbelském dění, vlastně je toho v plánu více, třeba ples“ Tak jestli má tvůrce, po posouzení všech svých zkušeností, znalostí a dovedností nutkání napravit, co by úřad mohl pro informovanost a kulturu dělat lépe (umí lepší stránky, lepší plesy, prostě je lepší…), a skutečně mu jde jen o to, pak volí založit vlastní web místo, aby nabídl své mistrovství těm, kteří by mohli ze svých zkušeností péče o obec posoudit, zda by šlo něco zlepšit, nebo udělat nově. Samostatná otázka je, když se člověk oprostí od populistických výlevů, a přečte si názory jiných, zda není něco na tom, když existují jakési podmínky pro zakládání občanských sdružení ale i pro různé druhy webů. Majiteli domény, panu humešr@seznam.cz a zřejmě i zakladateli „občanského sdružení“ to takhle při povrchu nevysvětlíte. Tak možná by nebylo od věci se dozvědět, jací že další specialisté tohoto občanského spolčení se rozhodli zastínit stránky úřadu. Ty totiž, bez duplikování jejich obsahu nastavují panu podnikateli vysokou laťku.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.