Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        15. listopad - 2012- 09:48
 Jméno :               Olina
Paní Imramovská, vizitka obce (jak píšete) je pokud nevíte i prostor před "Hasičárnou". Tam leží listí, po kterém to sakra klouže už pomalu 2 měsíce. Čekáte až to zapadá sněhem? Je to prostor kudy půlka Kbel chodí na autobus. Celou dobu sleduji Vaše odpovědi, ale mám pocit, že to buď vůbec neumíte nebo Vás to evidentně nebaví. Příklad : foukáte listí, jak tady čtu, na hromady a pak to rozfouká vítr a Vaše práce je vniveč, ale proč nepoužijete na listí vysavač? Některé Vaše postupy nechápu. Další věc. Když bez úrazu projdu prostorem před hasičárnou, a procházím dál ulicí Jabkenickou jsou tam před domy keře vysoké pomalu 1,5m, které, jak by jste měla vědět měli být už dávno zkráceny do výše 50 max 70 cm. Jako to bývalo každý rok. Když tudy jdu večer mám nepříjemný pocit. Nepamatuji si na jedinou štížnost v návštěvní knize na firmu, která uklízela Kbely ještě začátkem tohoto roku. Zajímalo by mě proč má ÚMČ s Vaši firmou takovou tpělivost


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bill, 11/17/12 00:05 ]

Olinko, nevím jak vy, ale já na své zahrádce uklízím listí až když spadá ze stromů vše. Osobně nevidím jediný důvod chodit hrabat listí každý den, když vím, že zítra tam spadne opět. Dále mi není jasné proč vám vadí keře vysoké 1,5 m, když ničemu nebrání. Chápu že mít ve Kbelích po celý rok trávníky jak golfové hřiště, chodníky bez listí a jiných nečistot, v zimě ani vločku by bylo jistě hezké, nicméně se ptám, kdy bude možné projít po jakékoli travnaté ploše ve Kbelích aniž bych musel šlápnout do psího exkrementu. Kdy bude možné projít parkem, políž jakékoli lavičky či okolo autobusové zastávky aniž bych viděl na zemi desítky a stovky vajglů. kdy bude možné projít okolo jakéhoholi obchodu aniž by se po zemi povalovaly obaly od potvain a nápojů. Neříkám že firma Imramovský dělá vše skvěle, ale tyto příspěvky mi připadají jako naprosto šikanózní.
Jednoduše, Olino, laskavě nepruďte zbytečně.
P.S. nejsem s firmou Imramovský v jakémkoli vztahu příbuzenském, obchodním ani jiném, jen mě už to neustálé nadávaní vadí.

odpověď


[ zaslal Tomáš Marný, 11/17/12 09:51 ]

A co teprve za zvěrstva se děje v ulici Pod Nouzovem!

odpověď


[ zaslal Lukáš F., 11/17/12 14:34 ]

A v Herlíkovické! V téhle části Kbel to pořád žije...

odpověď


[ zaslal Alex, 11/17/12 14:35 ]

Jéé, pan Marný, to je super, že jste opět mezi námi. Jak bylo v Bohnicích? Těšíme se na Vaše smysluplné příspěvky, díky! Škoda, že už se nikdy s tou hlavou nevyléčíte, ale nevadí! Hlavně že jste zase tady a budete nás nadále bavit.

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 11/18/12 11:01 ]

Dobrý den, listí se uklízí a uklízet bude cca do konce listopadu. Začalo padat na konci října, je podzim a to listí zkrátka postupně padá. Takže dva měsíce by bylo na konci září tak to asi ne. Vaši připomínce o tom, že tomu buď nerozumím nebo mě to nebaví nerozumím. Své práci rozumím, jsem zahradnice a dělám tuto práci víc než 15let. Kdyby mě nebavila nedělám ji. Keře vysoké 1,5m zkráceny na 70cm je víc než podivné, pokud je požadavek na nízký keř nechápu, proč je zde vysazen tak bujně rostoucí, ale budiž. Nicméně neregistruji žádný předešlý požadavek na takto razantní zkrácení ať už od Vás nebo od pracovníků ŽP a se zaměstnanci úřadu jsme v kontaktu několikrát týdně, zeptám se a pokud je tento požadavek, provedeme řez.
Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Olina, 11/19/12 10:15 ]

Info pro pana Billa. Na zahrádce hrabu listí o vikendu jak něco spadne. Protože se o zahrádku starám, aby vypadala hezky.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.