Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        17. listopad - 2012- 14:50
 Jméno :               Lukáš F.
Ke kontejneru domu č. p. 697 v Radvanické ulici nějaké čuně vyhodilo televizor. Tohle se tu stává s celkem železnou pravidelností a několikrát do roka se tu válí nějaký nábytek nebo elektronika (letos už jsme tu měli postel, pak tuším nějaké matrace ze sedačky, nebo cosi, rozbité kancelářské židle...). Já svoje odpadky poctivě vozím do sběrného dvora a příslušných přistavovaných kontejnerů a ještě mám skrz erární peníze připlácet za úklid bordelu po jiných?


KOMENTÁŘ


[ zaslal Petr, 11/26/12 17:34 ]

Takovychto cunat je cela rada, taky se to u nas pred domem stava. Bohuzel pokud je nekdo neceho takoveho schopen myslim ze necte fora na internetu. Reseni je jedine, pokud nekdo nekoho takove u toho chyti tak mu dat par facek...nic lepsiho me nanapada

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.