Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        6. prosinec - 2012- 19:15
 Jméno :               Kamil Podlaha
Dobrý den.
Ve Kbelích již druhým rokem pokračuje činnost přístavu vodních skautů Maják. O naší činnosti se můžete více dozvědět na: www.skaut-kbely.cz
Příští rok máme v plánu uskutečnit v centrálním parku (23.března 2013) ukázkový skautský tábor a "pochlubit" se veřejnosti s naší skautskou činností. Při této příležitosti bude veřejnosti opět předvedena naše klubovna (den otevřených dveří), vydán výroční Almanach k 10.výročí vzniku organizace Skaut-S.S.V., na poště bude k dispozici pamětní razítko s dopisnicí a spousty jiných zajímavých věcí.
K zmapování historie Kbelského skautingu nám schází ještě pár "střípků". Obracím se na Vás Kbeláky s žádostí o pomoc. Schází nám pár informací o skautingu zde ve Kbelích, ale i okolí. Máme zájem o: fotografie, plakátky, kresby, kroniky, praporky, vlajky, odznaky, součásti kroje, atd. Prosím ozvěte se na tuto mailovou adresu, nebo na kontakty na naší webové stránce.
Se skautským pozdravem Kamil Podlaha


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.