Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        14. prosinec - 2012- 13:29
 Jméno :               Jan Štika
Dobrý den,
rád bych věděl, jestli existuje nějaké občanské sdružení, které se zabývalo dopravní obslužností Kbel a zrušení přímého spojení s Palmovkou a navíc odbočení linky do centra přes Letňany.

Napsal jsem ohledně toho nějaký email magistrátu a odpověděl Ropid a minimálně ve vysvětlení odbočení linky přes Letňany je vidět, že neví o čem píší.

děkuji Štika

Rád bych věděl, jestli má pan starosta sílu udělat ještě něco jiného, než předat stížnosti a trvat na nápravě na magistrátu, viz. Kbelák


KOMENTÁŘ


[ zaslal Lukáš F., 12/15/12 09:24 ]

Též jsem psal na ROPID, ale je to házení hrachu na zeď. Odpověď stejná, ti lidé buď absolutně netuší, na co se je to vlastně ptáte, nebo záměrně mlží, aby nemuseli přiznat, jak to stojí za houby. Bohužel ROPID je takový stát ve státě a ani MČ proti němu nic nezmůže,

odpověď


[ zaslal martina, 12/17/12 08:25 ]

Dobrý den,

naprosto souhlasím s panem Štikou. Když potřebuji jet o víkendu do centra např nám. Republiky, tak je to okružní jízda přes Letňany s přestupem na Florenci - a poznámka, kterou Ropid uvádí, že přes Rajskou zahradu je to kratší snad nemyslí vážně. A odbočka 185 přes Letňany - je to opět umělé navýšení vytíženosti Letňan. Kdo potřeboval, mohl na trasu C přestoupit na Proseku a bylo to o hodně rychlejší. Velmi bych prosím uvítala vrácení původní linky 185. Prosím také o odpověď.

odpověď


[ zaslal marcel, 12/17/12 19:33 ]

ROPID si dělá co chce a kašle na potřeby lidí. Kancelář mají na Letňanech v zadní věží, to chce na ně vlétnout.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.