Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        14. prosinec - 2012- 14:58
 Jméno :               Pavel Nowak
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat co se smí ve Kbelích pálit v kamnech. Bydlím nedaleko ulice Rovenské, kdy bydlí pan co tam má nějaké autodružstvo (myslím, že však bez povolení okolí) a ten jak jsem na jedné procházce zjistil neustále pálí nějaký odpad. Jak jsem to poznal? Viděl jsem černý kouř z jeho dílny, jindy je i jiný, ale nedá se tam pravidelně v okolí dýchat. VBydlím skoro dva bloky od něj v podnájmu a pořád sem si říkal co to venku tak smrdí až sem se zdroje dopátral. Nemůžu kvůli tomu mít pravidelně otevřené okno, protože to tam pálí jak přes den tak i večer. Proto bych se chtěl zeptat co se smí v kamnech pálit a zda je tohle vůbec legální otravovat všem ostatním ovzduší. Kdyby pálil čerstvé dřevo nebo uhlí tak to poznám a to by mi nevadilo, ale tohle se fakt nedá. Chtěl jsem tam několikrát zajít, ale když vidím co se tam pohybuje někdy za lidi tak fakt nechci. Prosím o njaké řešení a o odpověď tady na webu. Bude zajímat určitě i ostatní co s tím úřad udělal. Děkuji Nowak. (ne nejsem Novák)


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.