Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        29. prosinec - 2012- 12:14
 Jméno :               Pavel Nowak Nowak
Dobrý den,
kdy prosím dostanu na mojí odpověď ze dne 14. prosinec - 2012 - 14:58 o tom co se může pálit ve Kbelích. Neb pálení pravděpodobně chemických odpadů ze strany toho pána nepřestalo. Vypadá to jako pálení nějakých olejů nebo laků.
Děkuji Nowak


KOMENTÁŘ


[ zaslal Daniel Majtner, 01/02/13 10:10 ]

Dobrý den,
v kamnech je možné spalovat pouze paliva, která jsou určená výrobcem takového spalovacího zařízení, a která splňují požadavky na kvalitu paliv stanovené vyhláškou č. 415/2012 Sb., o přípustné úrovni znečišťování a jejím zjišťování. Spalování jakéhokoliv odpadu v kamnech je nepřípustné. Pokud by ve vašem okolí docházelo ke znečišťování ovzduší spalováním odpadu, doporučujeme kontaktovat Městskou policii ve Kbelích na tel. čísle 286 854 560, která může situaci ihned řešit a zdokumentovat. Rovněž by bylo dobré upřesnit o jakou nemovitost se jedná (např. číslo popisné). Odbor životního prostředí bude lokalitě při své kontrolní a dozorové činnosti v rámci svých kompetencí věnovat zvýšenou pozornost.

odpověď


[ zaslal Micha, 01/03/13 14:13 ]

Z osobní zkušenosti Vás mohu ujistit, že se nestane vůbec nic. MP ani odbor životního prostředí nemá oprávnění kontroly uvnitř objektu, PČR se tím zabývat nebude a subjektivní názor Vás nebo kohokoliv jiného, že si myslíte že to moc kouří/zapáchá/... atd., tak ten opravdu nikoho nezajímá.
Když to zkrátím - pánovi nic nedokážete, protože na to nemáte důkazy, které námáte jak získat, ale pán Vás můře žalovat za pomluvu, protože na to právo má.

odpověď


[ zaslal Tomáš Marný, 01/05/13 23:28 ]

Pan Micha má pravdu a já můžu potvrdit,taky z vlastní zkušenosti,že se na tom daji vyvařit dost dobrý prachy.Ono se totiž za tu pomluvu , křivé obvinění atd. docela dost platí a pokud jde o to, jak na to, zvládne to každý právník. Mě můj kotel docela dost dobře živí,pomalu ani nemusim chodit do práce. Škoda,že jednou bude léto a tím i teplo. Nevadí,poradim si, vytopim si fóra.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.