Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        2. leden - 2013- 10:51
 Jméno :               Tomáš
Dobrý den, někde jsem četl že se snad na letošní rok plánuje oprava Hornopočernické ulice. Nebylo by ale možné zajistit alespoň provizorní opravu již nyní ? Po pár dnech mrazů a sněhu připomíná ve směru na Satalice tankodrom a začíná být obtížné se těm výtlukům vyhnout bez nutnosti vyjet do protisměru.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Vladimír Bílek, 01/09/13 08:36 ]

Po telefonické dohodě, správce komunikace TSK Praha opraví na komunikaci výtluky v co nejkratším termínu.

odpověď


[ zaslal Tomáš, 01/30/13 15:15 ]

Chtěl bych poděkovat za snahu o řešení. Bohužel se ale nic nezměnilo. Vlastně ano. Současný stav komunikace je katastrofa. Instalace výstražné dopravní značky a snížení rychlosti na 20 km/h zbavilo TSK odpovědnosti za případné poškození vozidel ale situaci to neřeší. I když chápu že vzhledem k rozsahu poškození komunikace je asi provizorní oprava bezpředmětná.

odpověď


[ zaslal Tomáš, 01/31/13 08:43 ]

Takže předchozí příspěvek beru zpět. V době kdy jsem ho psal, jsem netušil, že během dne TSK provizorní opravu provedla. Co mě ale pobavilo je instalované dopravní značení které zatím zůstalo. Omezení rychlosti chápu, ale marně hledám ten "zpomalovací práh" na který upozorňuje výstražná značka. Každopádně ještě jednou děkuji panu Bílkovi za reakci.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.