Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        19. leden - 2013- 22:37
 Jméno :               Veronika B.
Dobrý den, ráda bych se přeptala, zda-li by bylo možné z důvodu větší bezpečnosti dětí, které bobují či sáňkují na velkém kopci u rybníka, prodloužit zábradlí (odhaduji cca o 10metrů) lemující chodník kolem rybníka. Byla jsem několikrát svědkem toho, že děti které sáňkují, přelítnou ochranný val a letí takřka do rybníka, neboť podél chodníku který probíhá a pomyslnně odděluje sáňkařský kopec od rybníka zábradlí není. Dnes se navíc na částečně zamrzlém rybníce uprostřed objevily boby, které tam patrně skončily poté, co z nich nějaké dítě naštěstí včas vyskočilo. Myslím že nejen já, ale většina rodičů by ocenila, kdyby obec v tomto směru něco udělala pro větší bezpečnost dětí. Myslím že částečné prodloužení zábradlí podél chodníku by to spravilo. Přimlouvám se také aby zábradlí ve spodní části bylo vyplněné, neboť jsem zrovna tak viděla holčičku, která projela pod zábradlím, a taktéž málem skončila v rybníku. Chtěla bych zde napsat, že jsem ráda a velmi oceňuji, že se ve Kbelích pro děti a pro rodiny s dětmi toho opravdu hodně dělá a věřím že jistá bezpečnostní opatření v okolí kopce k tomuto také přispějí. Prosím jestli by se někdo z kompetentních osob mohl zde vyjádřit, jestli se s tím bude něco dělat.
Předem děkuji.
Veronika B.


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.