Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        6. únor - 2013- 21:03
 Jméno :               alois
karneval moc pěkný,jen prosím aby se pan fotograf neprezentoval jako fotograf.. 263 fotek... opakujici se zabery,orezane hlavy a nohy,barevnost spatna,neostrost a hlavne opravdu schazi trochu umu.. kompozice nulova.. sleduji galerii a chtelo by to provadet vyber.. kvantita neni kvalita.. je to predevsim vase prezentace.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Jindřich, 02/07/13 08:09 ]

Nevím proč by neměl být fotografem. Fotí, živí se tím, tak fotograf je. Kuchař je také kuchařem bez ohledu na to, zda v nejlepší restauraci, či v závodní jídelně. Hlavní co je, aby byl spokojen klient, což je radnice a ta spokojená evidentně je a pravděpodobně si i přeje, aby mělo maximum fotografií, kdy preferuje dokumentační hodnotu, tj. kvantitu, nad uměleckou hodnotou, tj. kvalitou. Ano, někdo možná má lepší fotky z jedné akce, ale radnice má takto nejvíce fotek ze všech akcí.

odpověď


[ zaslal Hanka, 02/09/13 05:30 ]

mně se fotografie pana Marela vždy líbÍ, nechápu kritiku pana Aloise - H.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.