Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        11. únor - 2013- 14:57
 Jméno :               Marcela a Jindřich
Chceme pochválit Reprezentační ples MČ, bylo to na úrovni jako každý rok, ale tak krásně vyzdobený sál ještě nebyl ! Těšíme se zase za rok.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Vanda N., 02/11/13 15:12 ]

Ráda se připojuji k pochvale a těšíme se všichni na fotky od p. Marela. Ať se tento náš kbelský fotograf nenechá otrávit komentáři rádoby znalci umění a fotí rozhodně dál !

odpověď


[ zaslal Šárka Egrtová, 02/11/13 17:12 ]

Nemohu-než vyjádřit díky za pochvalu, jelikož organizace takovéto akce je velmi náročná a všichni účastnící se činili, aby se doopravdy všem moc líbilo a bylo na úrovni. Vše by se neobešlo bez dobré spolupráce s novým nájemcem LD-J.Tomanem. Na další setkání těším - např. na společenské taneční zábavě uspořádané spolu s hasiči 23/3/2013 v LD. Zdraví vás všechny Šárka Egrtová

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.