Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        21. únor - 2013- 19:37
 Jméno :               Hanka
Dobrý den,


chtěla bych se optat jestli je možné se postarat o chodník v ulici Vágnerova, který je celý zledovatělý a není už 4 dny posypaný. Posyp je jen u autobusové zastávky Kbely. Děkuji za odpověď


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 02/23/13 20:13 ]

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď, ale máme prázdniny a neměla jsem přístup k netu. Vágnerova by měla být v pořádku, ale zítra nad ránem to pro jistotu ještě naši zaměstnanci zkontrolují při výjezdu. Máme rozpis služeb, tedy tam jezdí více lidí , proto ta kontrola. Pro podobné případy je k dispotici dispečerský telefon, který je na našich webových stránkách a telefon mistra Kbel, který je tam také. Už jsem to sem psala v minulosti, pro rychlé vyřízení problému je to dobré.
Za vzniklé potíže se omlouvám. Markéta Imramovská

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.