Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        4. březen - 2013- 19:25
 Jméno :               Kateřina Vítková
Dobrý den,
všimla jsem si, že otvíračka Billy byla ve všední den posunuta na 8h. Je to jen dočasné, nebo natrvalo?A nevíte proč?


KOMENTÁŘ


[ zaslal Michal, 03/06/13 14:44 ]

Doufam ze uz je to na trvalo, lidi by asi chteli aby bylo otevreno NONSTOP !!! Co aby bylo otevreno treba od 5 od rana, pro duchodce kteri nemuzou spat..

odpověď


[ zaslal Jarina, 03/06/13 23:49 ]

Spolubydlící občané oéd Billy, od kolika dovolíte občanům a dětem koupit si ráno před vyučováním pečivo, mléko apod.? Potraviny mají všude ráno otevřeno dříve, rozhodně ne až od 8 h. Vy snad do práce nechodíte? Proč napadáte důchodce, kteří si naopak většinou přispí ? Kdo se stěhoval do domu u prodejny, musel s tím počítat. Někdo bydlí u letiště, jiný u rušné silnice, někdo u nádraží,nebo u hospody, jinému celou noc štěkají psi přímo pod okny, dalšího budí "protivní" ptáci :-) Sama jsem mnoho let bydlela přímo u rampy potravin, kam se vozilo mléko ve skleněných lahvích, to bylo již v 5 h.! Tak si prostě k ránu zavřete okno. Pokud vím, noční klid je stále do 6 hod. a večer od 22 hod. Copak se dá vyhovět všem? Trochu tolerance a slušnosti by vám jistě neublížilo.

odpověď


[ zaslal tom, 03/07/13 08:02 ]

Naopak doufam, ze to natrvalo není a taktez děkuji kolbillybydlicim za kazdodenní kruceni zaludku.

odpověď


[ zaslal Libuše, 03/07/13 13:29 ]

Vážení spoluobčané, k dotazu jestli někdo neví proč, můžu kompetentně sdělit, že vím. Koupit mléko a pečivo můžete den předem, mléko ráno dostanete stejně čerstvé, jako večer. Pokud někdo sní den starý rohlík, hlady neumře a zdraví mu to nepoškodí. Nadměrný hluk v bytech z provozu stavebně nevyhovující prodejny, potvrzený několika měřeními provedenými Hygienickou stanicí zdraví poškodí. Pokud dáváte přednost čerstvým rohlíkům před zdravím spoluobčanů, o něčem to svědčí. Doufám jen, že všichni takoví nejsou. Pokud má někdo z Vás zájem o nahlédnutí do dokumentace, které máme několik šanonů,ve věci jednání odstranění závad, jsem ochotná mu ji poskytnout. Napište mi na můj mail, domluvím si ráda osobní schůzku. Ukážu Vám nabídku investora, smlouvu i cenu bytu. Včetně stavební dokumentace, kterou nám investor poskytl před podpisem smlouvy o smlouvě budoucí. V nejbližší době požádáme obecní úřad, aby v časopise Kbelák sdělil všem občanům pravdivé informace, proč byla posunuta pracovní doba.
Slušnost měl mít při prodeji investor, při plánování a odsouhlasení prodejny takto umístěné obec a toleranci a pochopení žádáme od vás, naši milí spoluobčané.

Libuše Kupková, předsedkyně společenství vlastníků SVJ

odpověď


[ zaslal Tom, 03/07/13 13:50 ]

Takže jestli to dobře chápu, tak Vás developer podvedl a kvůli tomu já mám dle Vašeho doporučení žrát den starý rohlíky. To se mi nelíbí, a nechápu o čem to svědčí. A věřte, že tolerantní jsem hodně.

odpověď


[ zaslal Pepa Vomacka, 03/07/13 15:17 ]

to si vyridte s developerem. doufam ze Billa brzy provoz zase protahne, abysme si mohli rano cestou do prace nakoupit

odpověď


[ zaslal Kateřina Vítková, 03/10/13 14:21 ]

Dobrý den paní Kupková,

díky za vysvětlení. Chápu, za byty jste dali spoustu peněz a teď se vám špatně bydlí. Předpokládám, že jste hlučnost v bytech reklamovali a s developerem řešíte nápravu. Prosím, můžete nějak nastínit časový horizont, do kdy asi dojde k nápravě, Billa bude odhlučněna a otvírací doba zase jako dříve. Potraviny otevřené od 8h - to je vážně nepraktické. Přeju Vám brzké vyřešení reklamace a nám ostatním rohlíčky obzvláště vypečené - již k ranní kávě.

odpověď


[ zaslal Nanny, 03/11/13 11:15 ]

ciste ekonomicky pohled - vazne si nekdo myslite, ze se Bille vyplati otevrit o hodinu drive kvuli Vasim desitkam ci stovkam prodanych rohliku? Nevyplati a proto rada zmenila otviraci dobu, zvlast pokud se to dalo pomoci PR "hodit" na SVJ prislusnych domu....

Osobne souhlasim spise s pani Libusi. Pokud si kupujete snidani "cestou do prace", tak svemu zdravi moc nepomahate - snidat se ma doma a v klidu. Totez plati pro "deti cestou do skoly"...
Jestli se dobre pamatuju, v "dome u prodejny" dobe kupovani bytu jeste zadna prodejna nebyla...

odpověď


[ zaslal Tom, 03/11/13 12:00 ]

Jsem opravdu rád, že se staráte o moje zdraví, ale nechci to po Vás, starejte se o svoje. Pokud se dobře pamatuji já, tak už v době archeologických průzkumů všichni kbeláci věděli o záměru tam vybudovat prodejnu. To, že developer kupujícím o plánované prodejně neřekl je smutné pro kupující, ale proč já mám být rukojmím s nemožností koupit si blbej rohlík "cestou do práce". Korunou to završí názor, že si ho mám koupit den dopředu a hlavně si ho mám sníst doma, protože Nanny ví, co se má. O osobních, čistě ekonomických pohledech raději ani nemluvím - to nechte na Bille.

odpověď


[ zaslal Monika, 03/13/13 16:52 ]

No já si myslím,že ve Kbelích nemáme jen BIllu..o 5 minut dál je řezník,samoobsluha a tam Vám také prodají čerstvé pečivo a lepší než v Bille :)

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.