Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        11. březen - 2013- 12:29
 Jméno :               Ladislav
Měl bych dotaz ohledně kontejnerů na tříděný odpad. V ulici Hanušova z nějakého neznámého důvodu jsou odstraněny a nikde v okolí jsem nové stanoviště těchto kontejnerů nenašel, bylo by možné říci kdy budou přistaveny a nebo jejich nové stanoviště? Do těchto kontejnerů chodí docela dost lidí z okolí této ulice a odcházejí z nepořízenou a nebo plasty nechají namístě!! Děkuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal Petr z Kbel, 03/12/13 21:46 ]

Jestli ono to nevadilo té stavbě, co tam je místo hospody U Trantů? Nejprve byly nádoby v místě, kde dnes je vjezd do nově budovaného domu a po přestěhování na roh je po relativně krátké době někdo podpálil a pak už definitivně zmizely. Je zajímavý, že mnoho let tam byly, nikomu nevadily a náhle zmizely. Taky mi chybí a jak to tu čtu měli bychom začít sepisovat petici o vrácení nádob na tříděný odpad zpět nebo někdo poblíž.

odpověď


[ zaslal Ladislav, 03/15/13 10:06 ]

Taky jsem si říkal že v tom bude asi ta stavba. Předpokládal jsem že je umístěj někam jinám na jiné stanoviště. To že je někdo zapálil jsem ani nevěděl. A už vím o pár případech z okolí že už přestávaj lidi třídit a házejí papír a plasty do komunálního odpadu protože když už jdou z plastama do kontejneru tak je nacpaný k prasknutí a jdou zase domu. Zajímalo by mne co tomu říká naše radnice asi se tam budu muset zastavit.

odpověď


[ zaslal Blanka Pokorná, 03/15/13 18:55 ]

Vážený pane Ladislave, Petře,
kontejnery byly mnoho let umístěny v místě, kde bohužel zůstat nemohly. Důvodem bylo vybudování nového vjezdu do novostavby, proto se přesunuty o několik metrů vedle. Před nedávnem byly kontejnery odvezeny na základě stížnosti na nevhodné umístění, opakované zapálení,... Na obhajobu kontejnerů se téměř (v porovnání se stížností) nikdo neozval. Je to určitě velká škoda, neb třídění, ne jen, že šetří přírodní zdroje, ale domácnostem snižuje náklady na odvoz směsného odpadu, atd. Náš odbor uvítá jakékoliv podněty na navrácení kontejnerů do předmětné lokality. B. Pokorná OŽPD ÚMČ Praha 19

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.