Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        20. březen - 2013- 11:20
 Jméno :               pepa vomacka
Dobry den,
na roho ulic Touzimska a Katusicka je uz mesic vykop a jestli jsem tam dnes videl delniky neco delat po 4. za ten mesic..

Zajimalo by me tedy, kdy tam prace budou hotovy a co tam ten mesic delali? Kdyby racovali jako v jinych normalnich spolecnostech, meli uz tri tydny hotovo..
KOMENTÁŘ


[ zaslal Pavel Opletal, 03/21/13 14:26 ]

Pane Vomáčko, dnes jsem na PVK a.s. zjistil, že situace s ucpanou kanalizací je mnohem složitější než se zpočátku zdálo. Za provozu byla provedena kamerová zkouška potrubí. Po vyhodnocení bylo rozhodnuto o změně technologie opravy. Dle sdělení by mělo celé zprovoznění trvat do konce dubna. Bude otevřena druhá jáma na druhé straně, ale až po zasypání stávající. Nutno ponechat průjezd do ulice Katusická.
Jistě jste někdy viděl opravu kanalizačního řadu za provozu. Můžete se podívat na opravu v ulici Prosecká. Tam to trvá zatím jen tři měsíce.
Pavel Opletal, technik životního prostředí

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.