Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        4. duben - 2013- 12:12
 Jméno :               Helena


    Dobrý den, mohl by mi někdo odpovědný sdělit bližší informace ohledně údajné výstavby hřiště ( snad na basketbal apd.) v ulici Martinická, a to na pozemku vedle domu č.p. 990/9 v uvedené ulici. Pozemek má být údajně Magistrátu hl.m. Prahy. Ráda bych věděla, zda je k tomuto vydáno územní rozhodnutí, pokud ano, tak pod jakým číslem jednacím a zda je k tomuto hřišti již vydáno stavební povolení, či je ohledně této stavby vedeno nějaké řízení a pokud ano, tak pod jakým číslem jednacím. Pokud stavbu realizuje Magistrát hl. m. Prahy, tak žádám o sdělení, kdo mi poskytne další bliží informace. Jen pro upřesnění ptám se formou tohoto fóra proto, protože jak na ÚMČ Prahy 19, tak na M. hl. m. Prahy se všichni tváří, že o výstavbě vlastně nic neví a mám takový pocit, že možná, někdo nechce, aby se o tuto výstavbu někdo zajímal, či se na něco ptal.


 


     Děkuji za odpověď.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Pepa Vomacka, 04/04/13 16:00 ]

jeee, to by bylo prima mit ve Kbelich dalsi sportoviste, doufam, ze se v ulici Martinicka chysta jeste vice sportovist, skvele by se to hodilo k parku..

odpověď


[ zaslal Klára, 04/05/13 08:07 ]

to je náhodou skvělá zpráva....aspoň budou mít puberťáci trochu víc prostoru pro sebe, zatím je tu vše orientováno na malé děti a ty už nám za chvilku dorostou.

odpověď


[ zaslal Bára, 04/05/13 13:49 ]

to není pravda, je tu několik sportovišť pro dorost - Za Erkem, v Sojovické ulici, v Xaverovské...

odpověď


[ zaslal Ing. Ivana Peterková, vedoucí odboru výstavby , 04/08/13 09:38 ]

Dobrý den paní Marečková,
pro výstavbu víceúčelového sportoviště bylo v roce 2010 vydáno územní rozhodnutí a stavební povolení. Stavba se především z finančních důvodů nerealizovala a povolení tedy pozbyla platnosti. V současné době připravuje městská část anketu, jejímž cílem je zjistit zájem o sportoviště v dané lokalitě. Případnou realizaci by samozřejmě muselo předcházet povolovací řízení.
Nevím, kde jste se na výstavbu ptala, ale já osobně jsem hovořila o tomto hřišti několikrát (22.10.,29.10.,14.11.2012 a 7.1.2013-zástupce obyvatel) s obyvatelkou Vašeho bytového domu, která také nahlížela do dokumentace a dne 14.11.2012 převzala situaci hřiště. Žádné připomínky či dotazy jsem dále neobdržela. Budete-li nějaké další informace, paní Marečková, potřebovat, prosím obraťte se na mě nebo v době mé nepřítomnosti na pracovníky odboru výstavby. Není ani ten nejmenší důvod o tomto hřišti nemluvit, nediskutovat a cokoliv skrývat tak, jak uvádíte. Cílem je vybudovat hřiště pro děti a to není žádná tajná akce.
Ing. Ivana Peterková, vedoucí odboru výstavby

odpověď


[ zaslal Helena, 04/08/13 13:37 ]

Dobrý den, děkuji za poskytnuté informace, pokud budu potřebovat, obrátím se na Vás.

Přeji hezký den.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.