Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        11. duben - 2013- 21:01
 Jméno :               Michaela Kazílková
Dobrý den,


chtěla bych se zeptat, zda to omezení přívodu tepla už je na stálo, nebo byla jen nějaká chyba někde.
Přijde mi trochu unáhlené po dvou teplejších dnech omezit přívod tepla do topení tak, že přes den je totálně studené a navečer polovlažné, když je puštěné na plno.
Máme zapnuté pouze topení v koupelně (celou zimu), a vzhledem k tomu, jaké je ještě počasí venku mi nejen neuschne prádlo, ale nachladí se mi děti...

Předem žádám rýpaly aby se nepokoušeli mi radit, že se mají otužovat nebo si mám pořídit sušičku. Nejmladší má tři měsíce a toho fakt otužovat takto nechci...Předem děkuji za odpověď. Bydlíme v Martinické ulici.Michaela Kazílková
KOMENTÁŘ


[ zaslal ing. Lubomír Tejrovský, 04/12/13 07:22 ]

pro paní Kazílkovou:
Dobrý den,
intenzita funkce domovní výměníkové stanice - respektive intenzita dodávky tepla je přímo odvislá od venkovní teploty, tzn. pokud je venkovní teplota např. okolo 10 , pohybuje se dodávka tepla do 45. Ve Vašem konkrétním případě, kdy sama tvrdíte, že celou zimu máte vypnuté topení, je možné, že jednotlivé radiátory u Vás v bytě jsou zavzdušnělé, neboť při jakémkoliv výpadku tepla v průběhu zimního období je nutné po obnovení dodávky bytovou soustavu odvzdušnit. Vzhledem k Vámi uváděnému doporučuji provést odvzdušnění všech radiátorů a tepelná pohoda by se tímto zásahem měla zlepšit.
S pozdravem ing. Lubomír Tejrovský, vedoucí OMIBNH MČ Praha 19

odpověď


[ zaslal Michaela Kazílková, 04/12/13 17:02 ]

Dobrý den pane Tejrovský,

děkuji moc za odpověď! :) zkusíme odvzdušnit, a uvidíme. V celém bytě topit totiž vzhledem ke sluníčku netřeba, ale koupelna by bodla.

S pozdravem,

Michaela Kazílková

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.