Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        15. duben - 2013- 20:43
 Jméno :               Kamil Podlaha
Dobrý den.

 27.dubna máme  pro děti připraveno soutěžní odpoledne s názvem "Zborovský závod" jako připomínku na  Čsl.legionáře. Na této akci se návštěvníci dozvědí  o naší historii a Čsl.legionářích. Mohou se též zůčastnit  stylové soutěže, která je určena pro všechny věkové kategorie ( na rozvědce, práce s mapou, jízdu na koni, střelbu, atd.) Příští rok si připomeneme kulaté 100.výročí vzniku našich legií, a tak se již nyní ve spolupráci s MČ Kbely  připravujeme na důstojné oslavy. Chceme pro obyvatele Kbel připravit historický vojenský tábor, uspořádat výstavku, zmapovat legionáře ve Kbelích, atd. Pokud nám budete chtít jakkoli pomoci, budeme moc rádi. Dále sháníme různé vojenské, ale i civilní artefakty (knihy, časopisy, průkazky, fotografie, nášivky, těžítka, součásti uniforem, voj,bedny, nádobí, lahve, nože, bodáky, šavle, mapy, příručky, odznaky, opasky, boty, řemeny, batohy, atd.) zkrátka vše, co potřeboval voják.
Více o naší činnosti se dozvíte na: www.skaut-ssv.cz  nebo této mailové adrese.
S pozdravem Kamil Podlaha


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.