Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        22. duben - 2013- 10:31
 Jméno :               Lucie Pokorná

Dobrý den,

chtěla jsem se Vás zeptat, jak se bydlí v lokalitě Herlíkovecká 1021? Uvažuji zde o koupi bytu. Zajímalo by mě, jak se Vám zde žije a jestli nejsou třeba nějaké problémy se stavbou a s okolím? Děkuji moc za Vaši reakci.

 

S pozdravem 


KOMENTÁŘ


[ zaslal Lukáš F., 04/22/13 19:15 ]

Stačí projít návštěvní knihu :-D Herlíkovická Pod Nouzovem, to je naprosto bezkonkurenční lokalita... co se týče kafrání na všecko. Parkování. Moc policajtů. Málo policajtů. Sekání trávy. Odklízení sněhu. Donedávna málo autobusů, atd. :)

odpověď


[ zaslal Petr, 04/23/13 09:37 ]

V praxi je to ale poměrně klidná lokalita, kde se dá spokojeně žít. Pak už záleží více na sousedech a umístění bytu(např. u popelnic, směrem k dráze atd.). Občanská vybavenost je, ale jen o trošku dále, je to lokalita "na kraji". Horší je to např. se zubařem a školkou. Doktory lze ale úspěšně řešit na Proseku, v Letňanech a školku nejspíš vyřeší konec zvýšené populační vlny. Parkování doporučuji vyřešit místem v garážích. Jinak jako zdroj informací můžete také použít stránky www.herlikovicka.cz

odpověď


[ zaslal tomasmarny, 04/23/13 19:22 ]

Mít ty prachy, tak už tam bydlim taky. Vřele doporučuju,tam se nebudete nudit.

odpověď


[ zaslal Eva, 04/24/13 09:48 ]

Žije se tam nejspíš dobře, ale musíte se smířit s tím, že vás několik hňupů bude nenávidět, a neopomenou jedinou příležitost, kdy vám to budou moct připomenout.

odpověď


[ zaslal Lucie Pokorná, 04/25/13 10:52 ]

Všem Vám moc děkuji za kometáře. Ale po přečtení těchto komentářů jsem se rozhodla, že v této lokolitě nechci bydlet. Mám ráda soukormí a tady bych ho asi něměla. A bydlela jsem na vesnici a zdá se mi, že tady je to podle komentářů ještě horší v pomlouvání a donášení na sousedy. Děkuji, ale budu hledat dál.

odpověď


[ zaslal Lukáš F., 04/25/13 17:12 ]

Já jsem vás nechtěl nijak odrazovat, jak to možná vyznělo. Nicméně bytový dům asi s požadavkem na soukromí obecně moc dohromady nejde, to chápu.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.