Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        27. duben - 2013- 09:51
 Jméno :               Lucie
Dobrý den, zajímalo by mne, jestli se MČ snaží o zajištění přímého autobusového spojení do Čakovic. Absence tohoto spojení pro řadu obyvatel Kbel představuje velký problém při dopravě do gymnázia, ZUŠ nebo Globusu.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Monika, 05/02/13 13:25 ]

A co takhle autobus 202 :-)

odpověď


[ zaslal Jarča, 05/05/13 23:08 ]

Moniko, Vy jste asi nepochopila, že se jedná o spoj do Čakovic, tj. do centra k zámku, kde je hudební škola a gymnázium? 202 jede jen kolem Globusu ! K tomu by mohla 201 otáčet ve "Kbeličkách" aby mohly děti odtud jezdit k ZŠ a mohli ji využívat občané i druhé poloviny Kbel. Byla by opět lepší spokojenost. S pozdravem Jarča

odpověď


[ zaslal Lukáš F., 05/08/13 22:21 ]

Protahovat někam autobusy stojí moc peněz. Zato když se za obecní peníze udělá ohňostroj nebo jiná estráda v parku, to je relativně k tomu za pár šlupek a jak voliči chrochtají blahem!

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.