Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        9. květen - 2013- 23:23
 Jméno :               Blanka
Který kretén stále volá policii a ta dává bločky za stěrače. Na celý barák jsou pouze 3 parkovací místa, kdo přijede později má smůlu. Jedná se o parkování v ulici Lužanská.           Může to někdo vysvětlit ? Obytná zóna ? Was is das ? 


KOMENTÁŘ


[ zaslal Michal, 05/10/13 09:14 ]

Děkuji příslušníkům policie, že konají svopu práci. Bezohlednost některých řidičů při parkování totiž v mnoha případech přesahuje veškeré rozumné meze. Prostě si budete muset zvyknout, že předpisy a zákony se dodržují. Pokud ne, není to problém policie, ale Váš.

odpověď


[ zaslal Lukáš F., 05/10/13 21:53 ]

Jasně, protože Lužanská je taková veletepna, že pár parkujících aut navíc způsobí dopravní kolabs v celých Kbelích. Kde asi ty lidi podle vás mají parkovat?

odpověď


[ zaslal Pepa Vomacka, 05/10/13 23:03 ]

nekde jinde?

odpověď


[ zaslal Petr, 05/13/13 09:22 ]

Potřebuji zaparkovat, tak zaparkuji kde chci, co na tom, že je to přestupek. Potřebuji peníze, tak je někomu vezmu, co na tom, že je to jen přestupek. Potřebuji ... dalo by se pokračovat do nekonečna. Pokud přistoupíme na to, že nějaké zákony neplatí, tak kde to pak skončí?
A mimochodem, pravděpodobně ty policisty volají vaši sousedé, ne proto že to způsobí dopravní kolaps v celých Kbelích, ale třeba proto že kvůli vám nemůžou vyjet, nebo prostě jste zastavil(a) přesně na jejich záhonku, nebo že po chodníku ani neprojdou kočárkem, omezení nebo poškození ostatním asi způsobujete aniž si to uvědomujete, nebo hůř i když si to uvědomujete...

odpověď


[ zaslal Jirka, 05/13/13 13:36 ]

Já vás všechny miluju, vy příznivci systému "papír mocnější zdravého rozumu" :) Michale nic si z toho nedělejte, tihle kafralové svoje parkovací místa mají, urvali jedny z těch posledních a Vaše problémy mají u zádele, oni vyřešeno mají a vy prodejte auto a choďte pěšky :) Ale vážně, řešil jsem to samé co Vy, ale v jiném místě, nakonec jsem teda parkovaní sehnal, ale trvalo to několik měsíců a moje manželka, obrovská poctivka, z toho měla spoustu bezesných nocí. Vidím to asi takto - na tato místa chodí policie, protože ví, že se tam vždycky někdo "lístečkupotřebný" najde a ani je nemusí nikdo volat. Parkujte tak, ať nikoho neomezujete, neohrožujete, ať je vždy vidět, to, co je vidět potřeba, buďte ohleduplný, neblokujte lidi z jejich výjezdů a s lístečky asi víte co máte dělat. Osobně mi vadí jen to, když se někdo postaví tak, že nemohu pohodlně vyjet - tím myslím bez nějakých složitých manévrů...pokud je ten dotyčný ohleduplný, tak s tím problém nemám, protože prostě vím, že to nemá jak jinak vyřešit. K ničemu Vás nenabádám, parkovat v obytné zóně se nesmí, ale věřím, že spousta obyvatel Kbel ctí spíše ten zdravý rozum než lejstro, jen bohužel ta druhá skupina je více slyšet. Peace

odpověď


[ zaslal Tom, 05/15/13 18:04 ]

Blanka to myslí jinak, parkuje se tam od 60-tých let a najednou je tam obytná zóna a ted se nesmí. Tam je to opravdu nesmysl, když se jedná o 3-metrový kus konce silnice vedle garáží. Tam ani nikdo nemůže nikomu překážet.

odpověď


[ zaslal pavel II, 05/22/13 08:34 ]

Jen drobnost k Jirkovi. "A s lístečky asi víte, co máte dělat". Takhle už to opravdu nefunguje, za rok dostane pokutu až 10 tis. vlastník vozidla, osoba blízká už nepomůže.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.