Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        28. květen - 2013- 14:46
 Jméno :               Marcela
Dobrý den, 


Bude se letos sekat,ta přerostlá tráva na louce před domy v ulici Herlíkovická a k ní přilehlá další prostranství? Děkuji za odpověď Marcela Kunzová


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 05/29/13 08:07 ]

Dobrý den, plocha mezi Herlíkovickou a dráhou poud je to tedy Vámi uváděná "louka"není v majetku obce, není tedy v naší správě a myji sekat nebudeme. Z plohy podél dráhy je v naší správě pouze val.
Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Jirka, 05/29/13 17:21 ]

Dobrý den, myslím, že paní Kunzová to myslela obecně, ne jen "louku". Sekáno bylo jedno odpoledne, posekán byl kousek, zybtek je normálně zarostlá buš. Od Herlíkovické až k Pod nouzovem... Tráva po kolena, když mi do ní vleze pes, tak ho nevidim....

odpověď


[ zaslal Marcela, 05/29/13 22:09 ]

Ano přesně tak Jirko,myslela jsem to obecně,díky :)

odpověď


[ zaslal Marcela, 05/29/13 22:12 ]

A pokud mohu podotknout paní Imravovská,tak val,jak píšete,není posekaný taky vůbec.
Díky Marcela Kunzová

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 05/30/13 08:03 ]

Dobrý den, oblast Herlíkovická má za sebou první seč, stejně jako zbytek Kbel. Téměř na den se začalo s druhou sečí, kličkujeme mezi počasím a i přes to se stihlo za měsíc všude posekat. Jakmile to půjde, dokončí se druhá seč, je to i v našem zájmu, pokud to nedoděláme co nejdřív od započetí, tak by to přišlo v niveč a muselibychom to jet celé znovu a to znamená zdržení lidí i strojů a zbytečně vynaložené peníze.
Děkuji Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Jirka, 05/31/13 10:01 ]

Paní Imramovská nezlobte se, ale tohle opravdu nevypadá jako by to bylo během uplynulého měsíce sekáno...
http://1983m.rajce.idnes.cz/trava

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 05/31/13 11:07 ]

Dobrý den,
nevypadá, ale bylo. Sekalo se 24.4. a měli jsme i stížnost na zapomenutou hromádku trávy. K tomu předkládáme jednou týdně stavební deník s vypsanými ulicemi, kde se co dělá. Je mezi 8-20st.C a v podstatě vytrvale prší, roste to před očima, kdo má zahradu, seká jednou týdně, to ale ve veřejné zeleni nejde.

odpověď


[ zaslal Petra, 06/03/13 22:24 ]

Je to pravda, trava byla jiz jednou sekana. Vzpominam si,jak jsem se asi pred mesicem divila, proc to sekaji ted, kdyz tam skoro nic jeste nevyrostlo. Narozdil od soucasne situace.

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 06/04/13 09:09 ]

Dobrý den, letos se v této oblasti se sečemi začalo. Bylo to proto, že v minulosti si obyvatelé stěžovali, že tato lokalita se seká jako poslední a to i za působení předešlé firmy. Chtěli jsme předejít stížnostem, nepovedlo se. Ano nebylo to přerostlé, ale než obhospodaříte počet hektarů jako je ve Kbelích, trvá to i s ostatními pracemi cca 3 týdny, takže je třeba začít včas, to jsme udělali. Opravdu nejsme schopni předpovědět počasí na měsíc dopředu, že bude pršet tak jako letos prší a tráva poroste jako o závod, ale hlavně po vytrvalém dešti nejde do těch ploch vjet, potřebujete aby to vyschlo a pokud začne znovu pršet, je to jako v kruhu. Počasí se zdá umoudřuje, dneska stříháme živé ploty, jakmile to půjde budeme sekat. Pokud to počasí dovolí, podle předpovědí ano,budeme pracovat i o víkendu, sice to naráží na odpor některých obyvatel, kteří chtějí o víkendu klid, ale sekat je třeba, pojedeme podle počasí.
Markéta Imramovská

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.