Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        29. květen - 2013- 20:33
 Jméno :               Kamil Podlaha
Dobrý den.
Ve spolupráci s MČ Kbely připravujeme příští rok vydání publikace o Čsl.legionářích na území Kbel a blízkého okolí. Chceme tak k 100.výročí vzniku  Čsl.legií vydat Almanach o legionářích ze Kbel. Máme proto zájem o jakékoliv informace (fotografie, dopisy, deníky, jména, adresy, službu vojáka, atd.) Sbíráme i informace o našich zahraničních vojácích ( RAF, Blízký východ, SSSR - 1939 - 1945). Ke dni Veteránů (10.listopadu) připravujeme vzpomínkovou akci pro veřejnost. Zajímá nás i  historie skautingu ve Kbelích od roku 1936 - do roku 2010 (fotografie, časopisy, prapory, dokumenty, kroniky, plakáty, atd.
Více o nás, a naší činnosti na: www.skaut-ssv.cz
Se skautským pozdravem Kamil Podlaha


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.