Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        7. červen - 2013- 09:52
 Jméno :               Lenka
Dobrý den ,proč tak dlouho nové firmě na úpravu zeleně ve Kbelích trvá posekat všechny travnaté plochy včas. Minulá firma měla asi 6 lidí, ale nikdy se nestalo že tráva přerostla. Už od úterka neprší a trávníky jsou zas plné klíšťat a v okolí Katusická,Toužimská je tráva tak 30 cm. Chápu že je toho hodně ale jak to tedy dělali z minulé firmy že tento stav nikdy nebyl.
Přeji všem hezký den Lenka Dendani


KOMENTÁŘ


[ zaslal tomas, 06/07/13 10:09 ]

tak vemte kosu a posekejte si sama ne?

odpověď


[ zaslal Alice, 06/07/13 18:10 ]

Bože, vždyť pršelo až jsou z toho záplavy. V takovém mokru chcete sekat ? I soukromé zahrádky jsou zarostlé. Můžem být rádi, že Kbely jsou na kopci a nespláchlo nás to jako jinde, snad by to chtělo trochu tolerance, paní Lenko.

odpověď


[ zaslal Kalimero, 06/08/13 06:30 ]

Terén je rozmočený, technika by povrch rozpatlala.
Někomu se nelíbí ani nízká tráva a raději by všude viděl beton. Já mám raději zeleň a to i ve městě, někomu zas vadí, že na louce žije hmyz i jiná zvířátka.

odpověď


[ zaslal lenka, 06/09/13 10:43 ]

Kalimero ,Mám ráda zeleň ,nevadí mi zvířátka která tu žijí na louce ,ale pokud není upravená tak nebezpečí z klíšťat může ohrozit jak lidi tak zvířata a kam potom poslat účet za léčbu a koho pak bude zajímat zoufalství a bezmoc z jediného klíštěte.
Alice od 4.6. nepršelo,psala jsem 7.6. takže takové mokro jak píšete už není.Toleranci to chce to je jasné, proto píši až víc jak po roce fungování nové firmy - té minulé se tohle nestávalo.Věřte že nemám ve zvyku prudit a dopisovat si jako někteří experti kteří se tu nudí a baví.Ano pršelo hodně,záplavy jsou hrozné ale co to má paní Alice společného s trávou ve Kbelích.Možná jestli firma v tomto týdnu pomáhala někde s odklízením škod po povodni pak to plně chápu.

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 06/09/13 15:46 ]

Dobrý den,
sekáme od středy, kdy se dalo začít pracovat, dříve to opravdu nešlo, zem byla nasáklá vodou a jen bychom rozjezdili povrch, po dešti musíme počkat na vyschnutí. Začalo se Herlíkovickou, včera se skončilo Novákovým náměstím, zítra se pokračuje v této lokalitě. Dnes bylo volno, už včera lidé , obyvatelé Kbel, nadávali, že chtějí klid. Chápu to, ale nejde kličkovat mezi počasím uplynulého měsíce a pondělí až pátkem. Sobota byla nutná. Odklízení škod nemá vliv na fungování ve Kbelích, jsou tady každý den čtyři zaměstnanci a ti jinde nepracují. Věřte, že i pro nás je těžší a dražší sekat přerostlou trávu, ale v kombinaci teploty a vody rostla úpřed očima a nešlo to dělat intenzivněji. Rozhlédněte se po okolí, to není o neschopnosti naší firmy se starat, jen nejde mít při tomto počtu hektarů posekáno po dešti do tří dnů všude.
Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal lenka, 06/09/13 20:34 ]

Děkuji vám paní Imramovská za odpověď. Lenka Dendani

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.