Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        25. červen - 2013- 12:11
 Jméno :               Michal
Dobrý den,

zajímalo by mne, zda by zdejší správce nemohl něco udělat s WWW stránkami, které má momentálně naše MČ asi nejhorší z celé Prahy. Něco tak nepřehledného a přeplácaného se jen tak nevidí.

Dávno nemoderní design bych ještě pochopil, to ve státní správě a u úřadů není výjimkou. Ale proč je na úvodní liště více než 30 odkazů, když je každému jasné, že i 10 je moc? Proč z těch třiceti odkazů celá řada nevede vůbec nikam, protože ty stránky pravděpodobně už několik měsíců či let vůbec neexistují? Proč jsou dokumenty Rady a Zastupitelstva zveřejňovány ve formátu Word a Excel, když už věčnost se podobné věci zveřejňují jako PDF a i náš úřad to dělá na úřední desce?

Myslím, že pokud úřad zaměstnává 2 informatiky, jednoho PR pracovníka a jednoho grafika, mohlo by to možná vypadat v roce 2013 trošku lépe...


KOMENTÁŘ


[ zaslal administrator, 06/25/13 14:49 ]

Dobrý den, poprosím Vás o specifikaci celé řady několik měsíců či let neexistujících odkazů, abych mohl chybu napravit.
Děkuji

odpověď


[ zaslal Michal, 06/26/13 09:21 ]

Zkuste nástroj Xenu, ten běžně používá většina dobrých správců, je zdarma a poskytuje opravdu dobré výsledky. Myslím, že zde není prostor zveřejňovat desítky nefunkčních linků se složitým vysvětlováním, kde se vyskytují...

odpověď


[ zaslal administrator, 06/26/13 10:54 ]

Takže abych to uzavřel, zvěřejňovat desítky nefunkčních linků se složitým vysvětlováním, kde se vyskytují nemusíte, neboť podle mých nástrojů, i podle nástroje dobrých správců všechny odkazy fungují. Dokumenty Rady a Zastupitelstva budou zveřejňovány ve formátu PDF. Děkujeme za Váš podnět.

odpověď


[ zaslal Marta, 06/25/13 16:19 ]

Nejsem počítačový expert, ale s panem Michalem nemohu souhlasit ! Je mi zcela jedno kolik odkazů je na úvodní liště apod. Líbí se mi fotogalerie z akcí, kde se naše děti vždy najdou a mají radost a potřebné informace tu vždy najdu. Tvrdit, že to jsou nejhorší stránky z celé Prahy je od Vás urážlivé. Mně se Váš příspěvek nelíbí.

odpověď


[ zaslal Ivan, 06/25/13 16:35 ]

Schválně jsem si prošel weby ostatních srovnatelných městských částí. Řada z nich má stránky určitě hezčí, modernější. Ale několik z nich má stránky srovnatelné, tj. na první pohled nijak moderní, ani přehledné. Takže asi pro řadu lidí stránky jsou dostatečné, ale určitě nepatří k tomu lepšímu mezi pražskými MČ. A u těch fotek platí to samé - někdo je nadšen že tu jsou tisíce fotek, řada neostrých či bez nápadu, někomu to vadí, to už tak je, že každý má jiné preference, někomu jde o kvalitu, jinému o kvantittu a někomu je všechno jedno.

odpověď


[ zaslal Ivan, 06/25/13 16:39 ]

A každopádně Kbely jsou asi poslední Mč, která není na Facebooku...

odpověď


[ zaslal Barbora, 07/01/13 08:03 ]

Také nesouhlasím s tímto příspěvkem a dle FB mluvy "to se mi nelíbí"... Mimochodem Kbely jsou na FB. Webové stránky jsou hezké a hlavně přehledné, což se opravdu nedá říct o spoustě jiných MČ nebo například Magistrátu. A pokud si pamatuju, byly Kbely oceněny v nějaké soutěži za své webové stránky. Mně se tento web líbí, jen tak dál!

odpověď


[ zaslal Ivan, 07/05/13 10:30 ]

Ono možná stačilo napsat - na základě této diskuze byly i Kbely umístěny na FB, protože než se to tady objevilo, tak tam nebyly a teď tam najednou jsou. A možná by bylo lepší to napsat přímo jménem toho úředníka, co to udělal (za což mu já osobně děkuji). Osobně se kloním k tomu, aby tato diskuze byla postupně zcela utlumena a přesunuta na FB.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.