Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        30. červenec - 2013- 13:46
 Jméno :               Kamil Podlaha
Vzkaz pro Povětrnici?
Vážená osobo. Se zájme jsem si přečetl Vaši zprávu, v které obhajujete Romana? Náš oddíl ve Kbelích fungije velice dobře od roku 2011. Veškeré informace o nás můžete získat na: www.skaut-ssv.cz Co píše p.Roman jsou ve slušném jazyce velice "divné" informace. Ještě jednou opakuji, veškeré info o nás, získáte na našich webových stránkách. Pan Roman nazval plivání po schodech, odhazování nedopalků, pohazování odpadků, močení, atd. za obyčejnou chlapeckou věc. Prosím, běžte si své "obyčejnůstky" dělat před svůj dům. Rodiče to jistě ocení. Pokud Vás zajímá historie Satalic (působení našeho oddílu), též najdete informace na našic stránkách - Poděkování panu starostovi .... Další zajímavý článek je od p.Petra Blahuše. Pokud bude toto vše nedostačující, rád si s Vámi popovídám.
S přáním hezkého dne, Kamil Podlaha
PS- zprávu píši sem, odpověď k Vaší zprávě nebylo možné odeslat


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.