Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        12. srpen - 2013- 11:29
 Jméno :               Petr ze Kbel
Dobrý den, mám dva dotazy na f. Imramovský:
První dotaz - kdy budou ostříhány a vyplety keře a křoviny v oblasti ulic Svijanská, Divišova, Kramlova atd. ? Dle Vašeho loňského sdělení je toto ve Vaší správě. V Divišové zasahuje křoví cca metr do silnice (skoro nejde projet) a jinde je stav podobný. Nejen, že jsou keře přerostlé, ale také plné plevelu.
Dále mne zajímá, proč po sobě Vaši pracovníci neuklízejí? Když jste na konci června prováděli seč ve zmíněné lokalitě, pracovník s motorovou kosou vše posekal a to co po něm zbylo je na krajích uvedených ulic dodnes v podobě suché trávy. Předpokládal bych, že to po sobě uklidí.
Děkuji za odpověď a nápravu stavu.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 08/13/13 16:31 ]

Dobrý den, keře se zde letos již jednopu řezaly, netvrdím, že úplně všude, podle druhu. Od zítra postupují od Zamašské mezi Semilskou a Toužimskou, tedy i Vámi uváděné ulice. Očekávám tak koncem týdne, začátkem příštího. Divišova je v některých částech celkem úzká a vzhledem k typu vysazených keřů, to tak občas zkrátka je, je to nevhodně zvolený druh, nicméně ořežeme a bude to v pořádku:) Neulkizeno je pochopitelně špatně, napravíme.
Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Petr ze Kbel, 08/19/13 08:47 ]

Paní Imramovská, to snad nemyslí Vaše firma vážně. Keře sice nezasahují do vozovky, ale jakým stylem jste to provedli a co po Vás ještě zbylo. Nejtragičtější je začátek Divišové. Předpokládal jsem, že prořez provádíte komplexní a ne takto co jste minulý týden předvedli - vertikální řez, kdy občas nějaký klacek vykukuje. Stejně tak jak to bude s likvidací plevelu co tam prorůstá. Nejedná se pouze o Divišovu, ale také o okolní ulice, kde je zámková dlažba, chodníky a zelené pruhy jsou tam plné plevelu. Nápravu s úklidem jste také nezjednali, naopak po prořezu zůstala na zemi spousta všeho možného co tam bylo ukryto - a tím nemyslím odpadky, ale uschlou trávu a listí.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.