Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        2. září - 2013- 13:54
 Jméno :               Kamil Podlaha
Dobrý den.
Skaut -S.S.V. Kbely ve spolupráci s MČ Kbely připravuje k 100.výročí vzniku Čsl.legií (oslavy se uskuteční příští rok)vydání publikace o legionářích, kteří žili ve Kbelích. K vydání této publikace nám schází pár informací. Máme k doplnění zájem o: jména, fotografie (kopie), datum narození, zaměstnání, služba u armády,funkce, úmrtí, atd. Zajímájí nás i informace o našich vojácích (občanech) v průběhu 2.sv.války (východ, západ) a jejich další působení. Ke dni Veteránů 10.listopadu (neděle) připravujeme pro veřejnost vzpomínkovou akci.
Dále dáváme "dohromady" historii skautingu ve Kbelích (1936 - 1989) tzn. fotografie, deníky, kresby, oddílové časopisy, praporky, znaky, kroniky,informace, atd. Máme zájem i o poškozené věci.
K 75.výročí vzniku skautingu ve Kbelích jsme již vydali v roce 2011 Historický almanach (1936 - 2011), který je v současné době k dispozici v elektronické podobě na našich webových stránkách (www.skaut-ssv.cz). Zde se mimo jiné dozvíte i spousty informací o našich současných aktivitách.
Se skautským pozdravem Kamil Podlaha


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.