Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        6. září - 2013- 09:52
 Jméno :               Tomáš Krtečka
Dobrý den,
mohl bych se zeptat, jestli městská část se nějakým způsobem podílí na objednání dopravní obsluhy linkou 302, nebo je to v působnosti Středočeského kraje.
Můj dotaz je proč na lince 302 jezdí autobusy z 80. let, které by už neměli vůbec vyjet na silnici?
Vydávají stašlivý zápach a jsou strašně hlučné a o ekologičnosti už vůbec nemluvím.
Potom mají poruchy, dne 4.9.2013 spoj v 18 22 se pokazil hned za zastávkou Palmovka (řidič se ani neobtěžoval cestujícím říct že je pokažený) a dne 5.9.2013 ten stejný spoj pro jistotu vůbec nejel.
A proč pro občany, kteří se vrací z práce jezdí autobysy v dezolátním stavu a ve večerních hodinách jezdí nové zájezdové autobusy.
Prosím o odpověď radnice. Děkuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal Vladimír Bílek, ved. odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19, 09/06/13 13:26 ]

Vážený pane Krtečko,
městská část se na objednání obsluhy linkou 302 nijak nepodílí, ale přesto jsme zlepšení na lince 302 vícekrát urgovali. Organizace ROPID provedla evropské výběrové řízení na nového dopravce, který by měl nastoupit během několika měsíců. Vaši stížnost na jednotlivé spoje jsme předali ROPIDu.

odpověď


[ zaslal Lukáš F., 09/06/13 19:48 ]

Na lince 302 nejezdí žádné vozy "v dezolátním stavu". Ano, řada jich je ještě starých (ale dříve to bylo 100 %, nových nízkopodlažních jezdí na 302 pořád víc a víc), ale udržovaných a poruchy nejsou na denním pořádku. Doufám, že to hyper super světové výběrové řízení nevyhrála Veolia, protože jestli ano, to se teprve uvidíte dezolátní stav, že se z toho pos...

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.