Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        12. září - 2013- 14:53
 Jméno :               Lenka Stánková
Dobrý den,
mohla bych se zeptat, jak se určuje důležitost zpráv v sms SMS INFO KBELY?
Můj dotaz směřuje na to, že když má přijet natáčet NOVA, tak ta sms přijde i v sobotu.
Narozdíl od toho, že 3 zastávky ve Kbelých nebudou 3 dny vůbec fungovat, tak to asi není tak zajímavé, aby se to poslalo občanům.


KOMENTÁŘ


[ zaslal IK, 09/12/13 23:44 ]

Admin - Příspěvek odstraněn, porušení kodexu diskutéra:
Vulgární jazyk, urážky, pomluvy či ponižování jednotlivce či skupin osob je nepřípustné. Rovněž nepřijatelná je neúcta.

odpověď


[ zaslal Martin Hrubčík, 09/13/13 14:13 ]

Vážená paní Stánková,

děkuji za Váš dotaz, jelikož mi to dává příležitost informovat kbelskou veřejnost o aktuálním fungování služby SMS Infokanál.

Počátek byl již před pěti lety, tedy dne 01.04.2008, kdy byla z rozhodnutí starosty MČ Praha19 Pavla Žďárského, v rámci podpory informovanosti občanů o veřejných záležitostech, spuštěna nová nadstandardní služba, která umožňuje přihlášeným uživatelům se nechat informovat pomocí krátkých textových zpráv (SMS) o dění v Městské části Praha 19.

Služba v rámci agendy krizového řízení od počátku nabízela uživatelům být informován o potencionálním nebezpečí, ale také zakládala možnost využití služby jako informačního systému, který bude rychle a srozumitelně poskytovat upozornění o záležitostech běžného života v městské části, o problémech s dodávkami vody, elektřiny, informace o dopravních nehodách uzávěrách atd.

Aktuálně jsou do systému vkládány informace na základě požadavků vedoucích jednotlivých odborů ÚMČ Praha 19, kteří také rozhodují o důležitosti zasílaných zpráv.

V případě potřeby důležitého sdělení prostřednictvím služby SMS Infokanálu se prosím obracejte přímo na příslušné odbory, které ve věci učiní nezbytná opatření, kdy mezi nimi po zvážení může být i předmětné rozeslání.

V případě Vašeho zájmu o odběr předmětných SMS prosím využijte registrační sms ve znění: IK KBELY REGISTRUJ a zašlete na telefon 605 733 680

A v případě že chcete ze systému vystoupit, pak využijte odegistrační sms ve znění: IK KBELY ODREGISTRUJ a zašlete na telefon 605 733 680

Registrační sms je v ceně dle ceníku Vašeho operátora a odběr zpráv je již zdarma.

Věřím, že společně s Vámi se nám bude dařit naší Městskou části Praha 19 i nadále zlepšovat.

Mgr. Martin Hrubčík, MBA
Bezpečnostní ředitel
ÚMČ Praha 19
Semilská 43/1
Praha 9 – Kbely,197 04
Tel: 284 08 08 31
email: hrubcik.martin@kbely.mepnet.cz

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.