Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        14. září - 2013- 09:40
 Jméno :               pepa
To se radnice fakt tak boji vlastnich obcanu,ze jim blokuje pristup a maze jejich prispevky a jako oduvodneni napise,ze pouzivam vulgarni jazyk?

Prosim o vyjadreni nekoho kompetentniho z radnice.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Marek, 09/14/13 09:59 ]

Vždycky jsem si říkal pro koho se takový kodexy diskutéra všude na webový diskuse dávaj. Vždyť je to snad samozřejmé chovat se trochu slušně a nikoho zbytečně nenapadat. Své frustrace ze života nevybíjet v jedovatostech na nějakým webu.

No a teď vidím, že ty kodexy dělaj kvůli vám pepo.

Vídíte kolik lidí zaměstnává vaše chování?

Už jste uspokojenej?

odpověď


[ zaslal pepa, 09/14/13 10:38 ]

Mily marku, dle logiky zdejsiho moderatora jste se dopustil neucty a vulgarniho vyjadrovani a taky byste mel byt zablokovan..

A o tom to je, ne nebavi me to sem furt psat, ale dokud tu bude platit tato sikano, ze sema napisu kritiku a hned jsem blokovan a prispevky mazany,tak toho nenecham.. I kdyz me to pekne otravuje

odpověď


[ zaslal Marek, 09/14/13 11:56 ]

Jak se tak koukám, nikdo mě nebloknul, takže váš pohled pepo asi nebude tak přesnej, jak si sám myslíte.

Ale nevzdávejte to prosím vás, protože to, že je někdo paranoik neznamená, že po něm nejdou...

odpověď


[ zaslal Pawel, 09/14/13 15:45 ]

vážený Pepo,
přečtu-li si Váš příspěvek níže, který nebyl zdejším moderátorem smazán, je patrné, že jste zaujal bojové stanovisko, kterým chcete docílit, aby Vám někdo prodal, co prodat nechce.
Tomu se také říká svoboda. Já, pokud něco vlastním, mám právo to prodat. Vy, máte právo koupit si co chcete. Ale když budete chtít, to co mám já, vy to dostat nemusíte, protože já Vám to nebudu chtít prodat.
Jenže, to Vy nechcete uznat a přestože Vám bylo 2x dostatečně, pochopitelně a slušně odpovězeno, tak akorát spekulujete, jak jste to sám nazval. V internetové komunikaci obecně platí, že bych neměl napsat to, co bych neřekl přímo do očí. Pochybuji, že byste použil stejná slova při osobní komunikaci na úřadě, neboť anonymita na zdejším fóru Vám skýtá zdánlivou ochranu a můžete více a více spekulovat. Aby jste nebyl překvapen, až Vám zazvoní doma policie pro veřejné šíření pomluvy:-)

odpověď


[ zaslal pepa, 09/14/13 23:30 ]

To abych se zacal bat co? :)

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.