Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        18. září - 2013- 11:13
 Jméno :               Michal
Admin - příspěvek odstraněn.

Není možné někoho obviňovat bez předložení důkazů. Mohlo by se jednat dle § 184 trestního zákoníku o pomluvu.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Michal, 09/18/13 12:40 ]

Vazeny Admine, muzete mi prosim oduvodnit smazani meho prispevku? Nechapu vase tvrzeni "Mohlo by se jednat" . Bud se totiz jedna nebo nikoliv a pokud si i Vy nejste jist, pak nemate pravo takto ucinit a muzete se pak pouze domnivat. Mazani prispevku uzivatele musite mit padny duvod dle zakonu č. 480/2004 Sb. - Odpovednost provozovatele sluzby.

Kazdy ma pravo na svobodu projevu a to bez cenzury , ktere je zakotveno jako lidské právo v Článku 19 Všeobecné deklarace lidských práv a v Mezinárodním paktu o občanských a politických právech (ICCPR). ICCPR definuje právo na svobodu projevu jako "právo mít názory, a to bez překážek. Každý by měl mít právo na svobodu vyjadřování.

Pokud se tomu tady tak nedeje, beru toto forum, nebo Navstevni knihu, jako cenzurovanou. Takze at si kazdy o Vas udela obrazek sam.

odpověď


[ zaslal Hudy, 09/18/13 13:46 ]

Tak to, že příspěvky, které se někomu nelíbí, se mažou, je zde asi poměrně časté. To, že se dost možná i administrátoři nebo prostě úřednici apod. někdy mohou podepsat pod smyšlenými nicky, to je také možné, nebo aspoň tato aplikace k tomu přímo vybízí. A i to můž býti důvodem, proč zde tato relativně dost nemoderní a nepřívětivá aplikace návštěvní knihy běží, protože na již funknčním facebooku už by bylo o dost složitější se tvářit jako Dagmar, či Pavel, když jsem někdo jiný a mám v pracovní době dělat spíše jiné věci, než psát příspěvky na netu. Je sice krásné napsat, že vydávat se za někoho jiného lze i na facebooku, ale tam to jde tedy o dsot složitěji a autorizaci přes facebook provádí celá řada dosti relevatních portálů.

odpověď


[ zaslal Dudy, 09/19/13 13:28 ]

A proč bych jako měl být na nějakém fejsbuku?? Já ho nechci. To jako budu muset, abych se mohl zeptat proč neteče voda?? To si snad děláte pr**l, ne??

odpověď


[ zaslal _3_A, 09/19/13 14:05 ]

Copak když neteče voda je nutné psát pod vymyšleným nickem sem do návštěvní knihy? Není lepší napsat mail, nebo zavolat? A to nejlépe do vodáren, kdo to budou vědět lasi nejlépe?

odpověď


[ zaslal Michal, 09/19/13 16:10 ]

Je to tak, informace ze nepotece voda by mela byt bud na hlavni strance portalu, nebo k tomu ma slouzit SMS brana, ktera jak uz tady nekdo psal slouzi kupodivu i k tomu ze informuje obcany, ze tady nataci nejaka televize. Kvuli tomu jsem si opravdu tuto sluzbu neaktivoval..

odpověď


[ zaslal Budy, 09/20/13 02:23 ]

Chytáte za slovíčka a akorát všechno obracíte, jak se vám to hodí. SMS zněla doslova takto:

IK KBELY - FOTBAL - DNES OD 16:30 VÝKOP ZÁPASU SPARTAK KBELY-SK DOLNI CHABRY. PRIJDTE, PRED KAMERAMI TV NOVA UKAZEME SVETU TU PRAVOU KBELSKOU ATMOSFERU!

......další informace o veřejném životě obce, ale důraz je vždy kladen na jeden z hlavních požadavků služby, a to že tato služba nesmí občana obtěžovat. A bude-li? Pak ji můžete kdykoliv odhlásit.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.