Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        25. září - 2013- 13:18
 Jméno :               Jindřich Štěrbáček
Dobrý den,
právě jsem se dozvěděl o plánované objížďce Nymburskou ulicí. Bude se zde po dobu objížďky nějak měnit dopravní značení - hmotnostní omezení jednosměrnost, zpomalovací prahy atd.? Předpokládám, že komunikace v Nymburské nebyla projektována na tento typ provozu (plus vliv na plynové potrubí) atd.
Předem děkuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal Vladimír Bílek, 09/25/13 16:18 ]

Z důvodu rekonstrukce komunikace Hornopočernická v termínu 28.9.2013-23.12.2013 budou provedeny změny v dopravě. Objízdná trasa povede po komunikaci Mladoboleslavská-Vinořská-Trabantská. Po komunikaci Nymburská povede objízdná trasa pro autobusy MHD v obou směrech. Na této komunikaci bude zákaz zastavení, prahy zůstanou (Dopravnímu podniku nevadí). Na komunikaci Nymburská je již nyní zákaz vjezdu nákladních vozidel a toto se nebude měnit ani při objížďce. Dále na komunikaci Nymburská bude umístěna v obou směrech dopravní značka zákaz vjezdu všech vozidel mimo MHD a dopravní obsluhu. Dopravní obsluhou se dle zákona o provozu na pozemních komunikacích rozumí vozidlo zajišťující zásobování nebo lékařské, opravárenské, údržbářské, komunální a podobné služby pro oblast za značkou, dále vozidla s označením O1 (invalidé), vozidla taxislužby, popřípadě provozovatelé mající za značkou bydliště, sídlo nebo garáž. Byla již požádána Městská policie o kontrolu dodržování změněného dopravního režimu. Plynové potrubí má dostatečné krytí a nebude mít na něj vliv takto řešený režim dopravy. V ulici Nymburská budou zřízeny dočasné zastávky MHD za zrušené zastávky na komunikaci Trabantská s posunem cca 50 m. Věříme,že pochopíte nutnost opravy nevyhovující komunikace Hornopočernická a přechodným dopravním opatřením, s autobusy v Nymburské nedojde k prodloužení docházkové vzdálenosti k zastávkám MHD. Proti původnímu záměru, aby i MHD jezdila po objížďce přes Vinoř se podařilo najít toto řešení.
Děkujeme za pochopení nastálé situace.

Více informací najdete na hlavní stránce www.praha19.cz

Vladimír Bílek
vedoucí oddělení dopravy
Odbor životního prostředí, dopravy a místního hospodářství ÚMČ Praha 19
Tel: +420 286 850 182
Email: vladimir.bilek@kbely.mepnet.cz

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.