Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        8. říjen - 2013- 14:41
 Jméno :               Pavel II
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se nějak podařilo pokročit v přípravě stezky do Ctěnic, resp. zajistit potřebné finance. Našel jsem k tomuto tématu jen příspěvek p. Lípy z roku 2011:
http://www.praha19.cz/guestbook/guestbook.php?entry_id=1306094508
Rád bych se v této souvislosti zeptal, jestli se také uvažuje o výsadbě nějaké aleje stromů - to je z mého pohledu slabina současného výletu do Ctěnic po silnici Jilemnická - jen pole z obou stran. Děkuji Vám předem za aktuální info.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 10/09/13 14:06 ]

Dobrý den,
komunikace Jilemnická je v majetku hlavního města Prahy. Asfaltová stezka pro pěší a cyklisty do Ctěnic je součástí projektu rekonstrukce komunikace Jilemnická. Na tuto rekonstrukci ale v současnosti hlavní město Praha neuvolnilo finanční prostředky. Stezka je na místní cyklistické trase Kb-Vi, která není součástí celopražské páteřní sítě, a proto za současných podmínek nelze stezku realizovat samostatně z peněz na cyklodopravu. S ohledem na možnosti financování proto městská část usiluje v první řadě o zajištění finančních prostředků pro 2. etapu cyklostezky Mladoboleslavská mezi Hůlkovou a Beladovou ulicí, která součástí páteřní sítě je. Roční příděl prostředků na nové cyklostezky pro celou Prahu je kolem 15 milionů Kč, přesto se podařilo cyklostezku Mladoboleslavská zařadit mezi priority na rok 2014.

Na části pozemků podél východní strany komunikace Jilemnická se plánuje golfové hřiště s rozsáhlými zelenými plochami, které by měly být veřejně přístupné, tudíž po realizaci tohoto projektu má být možné komunikaci Jilemnická obejít přes toto hřiště. V případě zjištění nových aktualit týkajících se této oblasti vás budeme informovat.

Bc. Blanka Pokorná, DiS.
OŽPD ÚMČ Praha 19
Semilská 43/1
Praha 9 - Kbely
tel.: 286 850 184

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.