Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        16. říjen - 2013- 09:44
 Jméno :               Petr 55
Dobrý den,
četl jsem si demografickou studii o vývoji obyvatel ve Kbelých. Chtěl jsem se zeptat v jakém místě se plánuje výstavba nových bytů firmou Skanska až se opravý čistírna odpadních vod?
A dále jsem se chtěl zeptat, co má radnice v plánu s polem za ulicí Herlíkovická. Které se nachází mezi ulicemi Semilská a Jílemnická. Velice se mi líbilo, když jsem si četlt zápis ze zasedání zastupitelstva Vinoř, které se snaží aby bylo golfové hřiště mezi Kbely a Vinoří. Má třeba nějaké takové plány i radnice Kbel s tímto polem???? Ptám se proto, protože za chvíli o tom Kbely nebudou moci rozhodovat a bude se o tom rozhodovat na magistrátu. Děkuji za odpoveď.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 10/17/13 09:43 ]

Dobrý den,
společnost Skanska připravuje výstavbu obytného souboru na pozemcích, které jsou v jejím vlastnictví, mezi komunikací Polaneckého a Hůlkova. Dnes je to pole přiléhající na severu k letišti Letňany a na jihu k areálu kasáren.
Dále máte pravděpodobně na mysli pole až za tělesem Českých drah. Tyto pozemky jsou dle platného Územního plánu sídelního útvaru hl. m. Prahy určeny jako izolační zeleň a orná půda. Nezle zde tedy vybudovat golfové hřiště (to by muselo být území sportu a rekreace) a městská část žádnou výstavbu na těchto pozemcích v současné době nepřipravuje.
Budete-li potřebovat nějaké upřesnění, prosím obraťte se přímo na mě.
Ing. Ivana Peterková
vedoucí odboru výstavby ÚMČ Praha 19
286 852 470, 775 590 161

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.