Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        17. listopad - 2013- 15:28
 Jméno :               Martina Švecová
Dobrý den,
ráda bych vás poprosila, zda by nebylo možné nějak zařídit úklid pozemku za fotbalovým hřištěm, při ulici Huntířovská. Nedávno odtud byla odstraněna ubytovna ze stavebních buněk a všechno zařízení a vybavení z této ubytovny zůstalo naházeno na kupě a různě po pozemku. Obáváme se, aby se tato, postupně plesnivějící, kupa nestala brzy vítaným útočištěm hlodavců a podobně. Mimo to, je pohled na tento pozemek i dost odpuzující.
Předem mnohokrát děkuji.
S pozdravem


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 11/21/13 11:11 ]

Dobrý den,
děkuji Vám za příspěvek a dovolte mi reagovat.Tento pozemek je součástí sportovního areálu Kbely,který má v pronájmu soukromá společnost.Souhlasím s Vámi,že pohled není moc pěkný. Vedeme jednání s bývalým majitelem, kterému ubytovna patřila. Před dvěma měsíci měl být nepořádek odvezen. Proto se budeme snažit, aby došlo co nejdříve k nápravě a nepořádek byl odstraněn.
S pozdravem
Tomáš Haniak - manažer sportovního areálu Kbely

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.