Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        15. prosinec - 2013- 12:07
 Jméno :               Petr
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda a kdy proběhne úprava přechodu u zast. Letecké muzeum, kde jsou dle mého názoru ochranné betonové bloky za mlhy a tmy nedostatečně světelně označeny a přechod se stává úplně zbytečně místem dopravních nehod. Pokud už tam ty bloky musí být, doporučuji označení přechodu způsobem, jako je tomu u zast. Důstojnické domy anebo ještě lépe - odstranit bloky a umístit zpomalovací radarový semafor s tlačítkem pro chodce.

Děkuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 12/16/13 15:58 ]

Vážený pane Petře,
komunikace Mladoboleslavská je bohužel v gesci Odboru dopravních agend Magistrátu hlavního města Prahy, vlastníkem komunikace je opět HMP. Na těchto institucích stále urgujeme lepší zabezpečení středových ostrůvků nebo jinou formu řešení přechodů. ODA MHMP přislíbil, že v nejkratší možné době provede aspoň jejich označení odrazkami.
S pozdravem Vladimír Bílek,
vedoucí oddělení dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.