Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        26. prosinec - 2013- 16:34
 Jméno :               Michal
U výjezdu z garáží v ulici Herlíkovická je již od 6.12. pootočené parabolické zrcadlo (otočil jej orkán Xaver). Při výjezdu z garáží se tedy nejprve leknete svého odrazu v zrcadle a následně auta, které přijíždí zprava, které nemáte šanci spatřit. A vzhledem k dalším autům, které navzdory všem zákazům parkují přímo proti výjezdu, se ještě na poslední chvíli vyhnete chodcům, kteří mají dojem, že se jim na pěší zóně nic nestane.
Tato závada byla údajně již na MÚ hlášena a několikrát urgována! Prosím o urychlenou opravu dříve, než začne mrznout a dojde k nehodě.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 01/02/14 12:50 ]

Vážený pane Michale,
už po první informaci byla zrcadla přenastavena. Opětovně pootočené zrcadlo bylo zadáno k seřízení. Budeme se snažit, aby oprava proběhla ihned po novém roce.
S pozdravem Vladimír Bílek,
vedoucí oddělení dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


[ zaslal Michal, 01/02/14 21:58 ]

Vážený pane Bílku,
z garáží pod blokem C v Herlíkovické 1021 vyjíždím denně a mohu Vás ujistit, že se zrcadlem od 6.12. nikdo nic neudělal! Až do včerejšího dne, kdy po marném čekání na zásah MČ bylo zrcadlo pootočeno svépomocí a odhadem do správného směru. Odhadem proto, že díky aktuálně zaparkovaným automobilům nebylo možno směrování zrcadla zkontrolovat.

odpověď


[ zaslal admin, 01/03/14 13:35 ]

Vážený pane Michale,
zrcadla v Herlíkovické byla opravdu zkontrolována a přenastavena naším pracovníkem v uvedeném termínu. Možná jde o nedorozumění. Budeme lokalitě nadále věnovat zvýšenou pozornost.
Vladimír Bílek OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.