Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        12. leden - 2014- 15:43
 Jméno :               František
Mohl by mi, prosím, někdo říci, co potřebuju za jízdenku na vlak ze Kbel do Prahy, zda normální, třeba i slevovou, a kde a kdy ji označit k jízdě. Kde je strojek jako třeba v autobuse. Děkuju Fr.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 01/23/14 01:13 ]

Vážený pane Františku,
na železničních linkách S3 a S34, které zastavují ve Kbelích, platí tarif PID, tedy stejné jízdenky jako v MHD, včetně slev a předplatních kupónů. Díky tomu můžete kombinovat například vlak a metro. SMS jízdenky ve vlacích neplatí.
Označovače jsou na železničních zastávkách, na zastávce Praha-Kbely je označovač umístěn u bývalé výpravní budovy. Když půjdete od Toužimské ulice na nástupiště, je to po levé straně. Ve vlaku je možné využít doplňkový prodej jízdenek: ve vlacích Českých drah (Hlavní nádraží - Všetaty) si můžete zakoupit jízdenku podle tarifu ČD; ve vlacích KŽC Doprava (Masarykovo nádraží – Čakovice) dosud bylo možné zakoupit jízdenku s přirážkou za 40 Kč, ale tato možnost nebyla k dispozici vždy.
Doporučujeme proto nastoupit s předem zakoupenou a označenou jízdenkou.

S pozdravem
Radek Čermák

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.