Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        22. leden - 2014- 22:25
 Jméno :               Alena
Dobrý den, mám prosím dotaz, kam jde oblečení, které lidi odkládají do kontajnerů na šaty. Na kontajnerech u staré hasičárny je napsané, že do nějaké charity a do Klokánku. Na rohu Semilské a Zamašské není napsané nic a kontajner pravidelně vybírá auto a nápisem Čistící hadry. Vím, že tam známí nosí pěkné zachovalé věci, já sama taky, takže by mě mrzelo, kdyby to oblečení šlo opravdu na hadry a ne lidem, kteří je potřebují. Děkuji za odpověď.


KOMENTÁŘ


[ zaslal SezNet, 01/23/14 12:18 ]

Jak nás informovala firma, která textil sváží, vše užitečné a nositelné, si spolky vytřídí pro své potřeby (děti Klokánek, noclehárny, domovy pro matky s dětmi) a jen to nepotřebné jde na průmyslové zpracování.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.