Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        11. březen - 2014- 10:17
 Jméno :               Lenka Kejřová
Dobry den, chtela bych se zeptat, zda-li by neslo prorezat (jako ty lemujici ul. Mladoboleslavskou) huste kere u rybnika na strane cesty k Bille. Bezdomovci si z nich udelali nocleharnu WC dohromady, dost to tam casto zapacha a neni na ne prilis pekny pohled, kdyz vylezaji z onoho chrosti. Zvlastne kdyz jiz na obou funkcnich a opravenych (dekuji!) houpackach nedaleko od tohoto zapachajiciho prirodniho WC houpete svoje ratolesti! Bylo by to take o dost vzhlednejsi...Lenka Kejrova


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 03/14/14 10:09 ]

Dobrý den, na základě vašeho upozornění, včetně upozornění dalších občanů byl proveden úklid těchto keřů a následně jejich prořez. Skutečně byl zjištěn skrytý nepořádek, který byl odstraněn. Děkujeme za upozornění a této lokalitě budeme věnovat trvalou pozornost. Budete-li mít podobné poznatky prosíme o informaci…
JUDr. Josef Nykles tajemník úřadu

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.