Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        18. březen - 2014- 07:20
 Jméno :               Martin
Dobrý den. Dnes jsem se dočetl na idnes.cz , že ropid chce zrušit autobus číslo 201. Je to pravda ? A jaké stanovisko k tomu má radnice? Děkuji za odpověď.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 03/18/14 15:19 ]

Vážený pane Martine,
pokud bude linka 201 zrušena, mělo by jít pouze o zrušení čísla linky, která by měla být nahrazena jinou linkou v obdobných parametrech. Poslední informace jsou takové, že severní část Kbel bude mít podobně jako Letňany nebo Čakovice jeden radiální metrobus pro návoz na metro (svazek linek 185 a 302) a jeden tangenciální metrobus pro doplňkové vazby (Tesco, Poliklinika Prosek, metro Hradčanská).
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19

odpověď


[ zaslal Andriana, 03/19/14 21:12 ]

Dobrý den, prosím o vysvětlení termínu-obdobné parametry, děkuji. Něco podobného se stalo s přímým spojem do Čakovic. Stanovisko Ropidu-stejně si všichni vozí zadek svým autíčkem, tak co. Zajímá mne názor občanů, kteří nemají vždy k dispozici auto, díky. Můj názor je, že busy spoj velká bída, ale třeba se pletu :-)

odpověď


[ zaslal admin, 03/20/14 13:39 ]

Vážená paní Adriano,
když mluvíme o obdobných parametrech, máme na mysli počet a kapacitu spojů. Jednání o novém vedení linek jsou ale teprve v počátcích.
Jinak máme zkušenost, že zástupci ROPIDu využívají k přepravě po Praze MHD, takže mají možnost zažívat vlastní systém v praxi.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.