Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        19. březen - 2014- 21:04
 Jméno :               Petr
Dobry den.
Dekuji za vypnuti nesmyslneho semaforu na nove spojce. Konecne je Mladoboleslavska prujezdna jako kdysi. Pro tech part aut jedoucich po a na spojku nema cenu zdrzovat plynulost Mladoboleslavske. Dekuji jeste jednou a dale bych se chtel zeptat proc tam rovnou nebyl vybudovan nesrovnatelne levnejsi kruhovy objezd, ktery ma na plynulost provozu daleko mensi vliv. Prostoru pro kruhovy objezd tam je totiz dost, nemluve o nakladech na provoz. Dekuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 03/20/14 13:38 ]

Vážený pane Petře,
komunikace Mladoboleslavská patří pod správu Odboru dopravních agend MHMP a Technické správy komunikací HMP. Kbelský silniční správní úřad pouze pravidelně sleduje průjezdnost křižovatky a v případě problémů neprodleně kontaktuje odpovědné osoby. Signalizace musela být po určitou dobu zapnutá kvůli vyhodnocení zkušebního provozu.

Když se připravovala stavba komunikace „Nová Toužimská“, jako vhodnější řešení magistrát vybral signalizaci. Navíc v době výstavby byly problémy s majitelem sousedního pozemku PAL.

S pozdravem Vladimír Bílek,
vedoucí oddělení dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.