Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        1. duben - 2014- 22:28
 Jméno :               Katka
Dobry den,chci se zeptat,kolik stoji pronajem stanku na prodej suvenyru na akci paleni carodejnic 2014 a zda je potreba vlastni stanek. Predem dekuji za odpoved.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 04/02/14 10:40 ]

Dobrý den, Katko,
k vaší žádosti podotýkám, že si charakter zboží na našich akcích pro veřejnost vybíráme tak, aby trh byl pestrý a abychom zůstali seriózní i vůči dalším již přihlášeným a proto bych vás ráda požádala o konkrétní informace na můj mail: sarka.egrtova@kbely.mepnet.cz. Zajímá nás druh zboží, stánek musíte mít vlastní a tudíž musíme znát i míry stánku a potřebu elektřiny. Vítáme na našich akcích především prodejce tématicky přizpůsobené či s ukázkami řemesel. K vašim poplatkům - přímo na místě platíte kolegyni z odboru ekonomického 20,-Kč/m2, elektrika: 100,-Kč/den. Ráda vám další otázky zodpovím na tel. 775590158, zdraví Šárka Egrtová.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.