Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        11. duben - 2014- 15:12
 Jméno :               Regína Soudilová
Dobrý den,ráda bych se zeptala na zde již zmíněný dotaz. Jedná se o pískoviště v ulici Pod Nouzovem. Než sem dodáte nový písek, bylo by možná jeho rekonstrukce. Již od začátku nefunguje poklop,teď se tam dává síť, která je skvělá. Poklop, který tam zůstal nese problém v tom, že děti si na něm hrají a skrz něj propadá písek, který je v nenávratnu pod poklopem a jistě chápete, že pod víkem písek zůstává nevyužitý a děti pod poklopem asi není výhra. A matka poklop neunese aby mohla písek neustále vracet.. Bylo by možné poklop nechat odstranit? Dále také od začátku tohoto pískoviště netěsní bočnice na sebe, tedy písek, který dovezete a jistě to není levná položka, hned bokem uniká. Bylo by tedy možné pískoviště opravit, tak jako je na jiných hřištích ve Kbelích? Je tedy zároveň možné zvětšení v této nutné opravě? Určitě, by bylo vděčné celé sídliště této části Kbel za pozitivní uznání této rekonstrukce. Děkuji Soudilová


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 04/16/14 09:34 ]

Dobrý den,
děkujeme za váš podnět. Na dětské hřiště Pod Nouzovem se zajedeme podívat a pokud to bude technicky možné, dříve než bude vyměněn a doplněn nový písek, bude demontován stávající nefunkční kryt a dotaženy bočnice pískoviště. Bohužel rozšíření pískoviště není v tuto dobu možné, ale až bude probíhat výměna celého pískoviště v budoucnu, budeme určitě myslet na jeho větší rozměry.
Pokud budete mít nějaké dotazy či připomínky, neváhejte mě prosím kontaktovat na emailové adrese barbora.andelova@kbely.mepnet.cz.
S pozdravem
Barbora Andělová, DiS.
referent OŽPD ÚMČ Praha 19

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.