Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        14. červen - 2014- 00:25
 Jméno :               Lenka Kejřová
Chci moc a moc poděkovat člověku - patrně z firmy Imramovský - který v pátek 13.6. sekal trávu křovinořezem v ulici Huntířovská. Konečně to byl totiž člověk osvícený a u své práce nebyl líný přemýšlet, neboť neposekal velké a krásné topolovky (jinak také slezové růže), které nám tady v ulici hojně divoce rostou a fantasticky kvetou. Doteď nám je vždycky bez soucitně a nemilosrdně posekali (asi protože si, rošťandy jedny nezodpovědné dovolí růst mimo oficiální záhony), ale dnes, dnes se stal zázrak a ten dotyčný skvělý člověk pochopil, že nejsou plevelem, nýbrž chloubou a laskavou ozdobou a radostí nás všech a velké shluky těchto majestátných květin nám tu nechal pro potěšení. Ještě jednou veliký dík za nás lidi i přírodu a jen více takových!!


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.