Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        17. červen - 2014- 22:26
 Jméno :               vaclav Pekar
Dobry den, opet se rozmohl velmi neprijemny nesvar s dopadem na velkou cast populace severovychodni casti Prahy a to je zaletavani vrtulniku na vojenskem letisti Kbely pro letecke opravny Malesice, ktere se kona v pozdnich vecernich resp. Nocnich hodinach toho casu kazdy den.
Nevidim za tim zadny duvod, proc by se toto melo konat v nocnich hodinach a uz vubec ne proc nad uzemim Prahy, ktere je silne zalidneno. Lze prosim jmenem MC zaslat nesouhlasnou notu nad takovymi praktikami nebo aspon dotaz.
Dekuji
V.Pekar


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 06/19/14 14:27 ]

Dobrý den, předpokládáme, že lety vrtulníků, které jste slyšel, byly přípravou na muzejní noc, která se konala 14. června. Pro informaci o této akci přikládám odkaz na KBELY.TV

http://kbely.tv/video/370-muzejni-noc

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.